Eesti tuntumad läbude korraldajad läksid omavahel kiskuma: teie pidudel teevad influencerid kommi

Elu24
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Vasakult: Mihkel Sillaots, Joosep Järvesaar ja Kaarel Sein. Trio on pea 10 aastat vedanud ürituste sarja Grind.
Vasakult: Mihkel Sillaots, Joosep Järvesaar ja Kaarel Sein. Trio on pea 10 aastat vedanud ürituste sarja Grind. Foto: Rauno Liivand

Tuntud peoseeriate Bianca ja Grindi eestvedajad panid Youtube'i üles videod, kus pilluvad üksteise suunas muusika saatel vaimukaid solvanguid.

Nagu mõistlikel inimestel ikka kombeks, ei lahendata tülisid mitte rusikate, vaid teravate riimidega. Sama teed on läinud ka Bianca ja Grindi eestvedajad.

Grindi tegijad eesotsas Joosep Järvesaarega panid teisipäeval Youtube'i üles video, milles kritiseerivad Bianca pidusid ja nende DJ-sid. «Klassiõhtu vibe, 16 ja rase... hüppa pommi, influencer'id teevad kommi,» kõlavad mõned solvangutest.

Grind pidas 2015. aastal Rock Cafes raju sünnipäevapeo.
Grind pidas 2015. aastal Rock Cafes raju sünnipäevapeo. Foto: Andrei Ozdoba

Bianca eestvedajad ei jätnud võimalust kasutamata ning andsid kolmapäeval Grindi poistele vastulöögi. «Siin Grindi peerud tõmbasid eile mingi teema üles?! Tegime poistega kiire videokõne ja ütlesime, mis me asjadest arvame,» selgitasid nad Facebookis video tagamaid.

«Käige *****, kõik te mustas särgis pesemata maakad,» alustati räpivideot karmil toonil. Bianca korraldajate hulka kuulub nublu DJ-na tuntud QrX ehk Edgar Kurgs.

Nagu Grindi postituski kinnitab, on tegemist ainult sõpradevahelise naljaga. «Veits peab pulli ka tegema,» selgitasid nad Facebookis.

Grind on 2011. aastal alguse saanud peoseeria, mille raames toimub sel nädalalõpul Pärnu rannas ka festival Beach Grind. Grindi peod on toimunud üldiselt klubis Hollywood, kuid ka Tartus Shootersis. Bianca peod alustasid 2017. aastal ning on toimunud peamiselt Tallinnas klubis Studio.

Vaata terava keelekasutusega räpivideoid siit!

Tagasi üles