N, 30.11.2023

Selgusid täpsustavad asjaolud seoses videoga, milles ema tütre õpetajaga magamise eest kodust välja viskab

Elu24
Facebook
Comments
Naine karjub. Pilt on illustratiivne.
Naine karjub. Pilt on illustratiivne. Foto: imago stock&people / imago/blickwinkel

Video, kus ema viskab oma tütre õpetajaga magamise eest kodust välja, osutus väga heaks lavastuseks.

Mõned nädalad on Internetis levinud videoklipp, kus noor punapäine naine laulab oma arvuti taga räppari T-Pain laulu «Apple Bottom Jeans», kui ühel hetkel tormab tüdruku magamistuppa neiu ema, kes küsib, kas tütar magas oma õpetajaga.

«Härra Wilsoniga?» küsib kohkunud Jessica.

«Jah, härra Wilsoniga,» kinnitab ema ja saab sellega oma kahtlustele kinnituse.

Neiu eitab, et magas oma õpetajaga, kuid ema ei usu teda ja kutsub tütart roppude sõnadega. Ema ja tütar karjuvad teineteise peale, mille peale ema tütre kodust välja viskab. Tütar hakkab kriiskama ja ema lahkub.

Ja sellega video lõppeb.

Kuna emotsioonid ja situatsioon tundusid ehtsad, siis hakkasid inimesed spekuleerima, kas videos toimunu vastab tõele. Igal aastal kuuleb mitut lugu selle kohta, kus õpetaja on õpilasega magamise vahele jäänud. Tihti on nendes lugudes õpetaja naine ja õpilane mees, aga on ka vastupidiseid olukordi.

Keegi korjas Internetist üles loos, kus 2016. aastal üks meesõpetaja, kelle nimi oli tõepoolest Wilson, jäi kahe naissoost õpilasega magamisega vahele. 

Tegu ei ole aga millegi muu kui lihtsalt kokkusattumusega, sest Jessica, kes emale «vahele jäi» tegi oma video selle aasta jaanuaris ja tegu on lavastusega. 

Video kannab nime «I hate me mum (ma vihkan oma ema)» ja, nagu kirjeldusse on kirjutatud, on tegu improvisatsioonikomöödiaga.

Neiu kirjutab video juurde: «See on võlts. Katrina ei ole minu ema ja ma ei ole keskkoolis juba väga kaua käinud. Me lihtsalt tegime nalja ja improviseerisime, seega ärge raisake oma aega teineteisega vaidlemise peale.» 

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles