Galeriid: 12. korda peetavad Tallinna merepäevad tõid kohale päikesepaiste ja suure rahvahulga

Elu24
Copy

Kolmepäevane merepäevade üritus on täis päikest, tuult, laineid ja tähti. 

Reedel avati 12. korda toimuvad Tallinna merepäevad. Anne Veski ja Reketi esimese ühiskontserdi saatel anti Eesti suurimale mere- ja perepeole võimas avapauk. Festivalist saab osa võtta kuni 14. juulini.

«Tallinna merepäevade esimesel päeval anti hoog sisse nii mitmekülgsele merepäevade programmile kui ka näiteks purjeregatile Tallinn Race 2019,» sõnas Tallinna merepäevade projektijuht Lennart Sundja.

«Algavat nädalavahetust on ideaalne nautida terve perega osaledes merepäevade kontsertidel ja tegevustel. Sündmused toimuvad iga ilmaga!» lisas Sundja.

Tallinna merepäevade teisel päeval saatis Eesti suurima mere- ja perepeo pakutavaid tegevusi soe suvepäike. Noblessneri sadamalinnakus, Vanasadama jahisadamas, Lennusadamas ja Haven Kakumäel toimusid mitmed merelised tegevused, muusikaelamusi pakkusid näiteks Uudo Sepp, SkaFaktor ja ansambel L´Dorado.

«Tallinna merepäevade teisel päeval avas oma programmi ka Haven Kakumäe, kus nii täna kui ka pühapäeval saab õppida kalaroogade valmistamist Koržetsitelt ning külastada Disainitänavat Eesti esimeses paadihotellis,» sõnasTallinna merepäevade programmijuht Lennart Sundja.

«Merepäevade viimase päeva juhatab sisse kell 4 hommikul Lennusadamast väljuv sõit Meisterjaani kontserdiga pardal, kus saab päikesetõusu nautides oma päevale eriti meeleoluka stardi anda,» lisas Sundja.

Merepäevadel astusid üles peale Anne Veski ja Reketi ka Heidy Purga, Victor Crone ja Stig Rästa, Uudo Sepp, Öed ja teised.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles