Galerii: Ivo Linna juubelituur toob lavale mitmed armastatud staarid

Elu24
Copy

Legendaarne laulja Ivo Linna tuuritab koos oma kuulsate sõpradega mööda Eestimaad, tähistades üheskoos tema 70. sünnipäeva.

«Head sõbrad ja minu muusika austajad! Asjalood on nüüd nii, et minu ellu on saabunud uus number - 70! Number ise ei ole minu jaoks absoluutselt oluline. Palju olulisemaks pean ma seda, kuidas sünnipäeva tähistada. Lava on olnud minu teine kodu läbi nende pikkade aastate ning seepärast otsustasin sünnipäeva tähistada kontsertidega, kuhu soovin kutsuda teid kõiki! Ilma teieta ei oleks ma see, kes olen ning olen selle eest teile siiralt tänulik. Ootan teid enda juubelikontsertidele üle Eesti. Aitäh! Alati teie Iff.»

Ivo Linna kahetunnine kontsert on justkui hittide paraad, sekka ka mõni uuem laul. Kes meist ei teaks tema aegumatuid laule «Julge laul», «Kikilips», «Sülita vaid alla tuult», «Aita mööda saata öö», «Eestlane olen ja eestlaseks jään», «Kaelakee hääl», «Vana vaksal», «Laula mu laulu helisev hääl», «Sind surmani», «Suur loterii» ja paljud teised.

Ivo Linna meeldib nii noortele kui vanadele. Ta on oma lihtsa ja tagasihoidliku suhtumisega paljude eestlaste lemmik ja eeskuju. Ta on olnud laval juba tervelt 52 aastat, mis on omamoodi rekord ja näitab tema vägevat sisu artistina.

Ivo Linnaga on koos laval Tanel Padar, Maarja-Liis Ilus, Robert Linna, Supernova & Antti Kammiste. Erikülalised - Tõnis Mägi (Tartu), Karl-Erik Taukar (Viljandi, Tallinn), Ott Lepland (Pärnu, Rapla, Haapsalu, Tallinn).

Ivo Linna juubelikontserdid  toimuvad:

K 10. juuli kell 20 – Tartu laululava

N 11. juuli kell 20 – Viljandi lauluväljak

R 12. juuli kell 20 – Pärnu vallikäär

L 13. juuli kell 20 – Rapla laululava

P 14. juuli kell 20 – Haapsalu piiskopilinnus

T 16. juuli kell 20 – Vihula mõis

K 17. juuli kell 20 – Tallinna lauluväljak

R 19. juuli kell 20 – Kasepää laululava (Peipsi Romantika 2019)

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles