Internet ründas taas! Seekord noriti telesarja «Troonide mäng» näitleja Jason Momoa kallal

Elu24
Copy
Jason Momoa.
Jason Momoa. Foto: Scanpix / ADM/Capital Pictures

Seikuslfilmis «Aquaman» ja telesarjas «Troonide mäng» mänginud Jason Momoa (39) sai sotsiaalmeedias negatiivsete kommetaaride osaliseks. Nimelt hakkasid mõned fännid norima superkangelast kehastanud Momoa keha, mille mees oli nende arvates käest lasknud.

Sotsialmeedias hakkas levima foto Momoast puhkusel, kus näitleja on basseini ääres võtnud särgi seljast. Mõnele jäi aga koheselt silma tõsiasi, et mees on kaotanud oma superkangelase vormi ja sealhulgas pole nähtaval ka Momoa kõhulihased.

Nõnda hakkasid aga osad näitlejat norima.

«Keegi peab jälle raskusi tõstma hakkama,» kirjutas üks fännidest. Teine pakub, et näitleja on oma "isa kõhu" kallal töötanud. 

«Jumal küll. See on kõik, mis mul öelda on. Jeerum,» norib kolmas.

Samas astusid paljud aga hoopi Momoa kaitseks välja.

«Inimesed norivad Jason Momoa keha kallal? Ja kommentaarid on tehtud naiste poolt, kes kindlasti raevutseks, kui rollid oleks ümber pööratud. Internet on nii õel,» kommenteerib fänn emotsionaalselt. Lisaks pakub ta välja idee, kus kõigile õelatele kommenteerijatele ehitatakse saar, kus nad saaks elada.

«Mine koju internet, sa oled purjus,» naljatab üks fännidest, kes Momoa keha pihta tehtud negatiivsetest kommentaaridest kuulis.

«Kui Jason Momoa keha kallal noritakse, siis ma vist ei võta oma särki kunagi seljast. Mitte kunagi!» lisas üks naljatades.

Tagasi üles