N, 1.06.2023

Video: perekond alustas «Kaklusklubi» keset lasterohket Disney lõbustusparki

Elu24
Facebook Twitter
Comments
Disney lõbustuspargis Californias toimunud kaklus, mis algas sõnelusega, kuid muutus kiirelt vägivaldseks.
Disney lõbustuspargis Californias toimunud kaklus, mis algas sõnelusega, kuid muutus kiirelt vägivaldseks. Foto: Kuvatõmmis Youtube'i videost

Californias läks raevukas ning vägivaldne perekond tülli ja korraldas keset Disney lõbustusparki korraliku «Kaklusklubi». Turvameeskond ilmus sündmuskohale alles siis, kui pealtvaatajad olid olukorra ise lahendanud, vahendab movieweb.com.

Kaklus keset rahvastatud Disney lõbustusparki, mis leidis aset eelmisel nädalavahetusel, sai alguse ebaselgetel põhjustel. Kakluse keskmes olid kaks meesterahvast, kaks naisterahvast ning teised lõbustuspargi külastajad. Lisaks nägid kaklust pealt paljud lapsed, kellest osade nuttu on juhtunu videosalvestusel kuulda.

Videos on näha, kuidas vägivaldseks kujunenud kaklus saab alguse sõnelusest. Kaks meest hakkavad järsku üle lapsevankri kaklema, naisterahvas sekkub ning punases särgis meesterahvas hakkab hoopis teda lööma. Samal ajal viivad mitmed lõbustuspargi külastajadoma lapsed ohtlikust olukorrast eemale, kuid paljud jäävad õudusega kaklust vaatama. 

Punases särgis vägivaldseks muutunud meesterahvas kordab kakluse ajal korduvalt, et: «ma olen valmis täna vangi minema!» Ta jätkab agresiivselt kaklust ning ründab ka teist naisterahvas, kuna arvab, et too ründas tema ema.

Ta tirib naist juukseidpidi mööda maad ning sel hetkel sekkuvad meessoost lõbustuspargi külastajad olukorda. Külastajad hoiavad agresiivset meest kinni ning tundub, et viimane kaotab hetkeks ka teadvuse. 

Lõpuks, 3 minutit pärast kakluse algust, jõuab kohale ka lõbustuspargi turvameeskond, kuid selleks hetkeks on kaklus praktiliselt läbi.

Politseiülem Daron Wyatt tunnistas, et perekond keeldus pärast kaklust täielikult koostööst. Juhtunu pärast esialgu kedagi ka ei arreteeritud, kuna vahetult pärast kaklust ei olnud korrakaitsjatel 7. juulil avalikustatud videoklippi.

«Nüüd, kus meil on kaklusest video, võtavad uurijad juhtunu uuesti käsile ja vaatavad, kas asjaosalistele saab kriminaalsüüdistusi esitada,» lisas Wyatt.

Disney lõbustuspark, kus kaklus toimus, ei ole juhtunut kommenteerinud. 

Kaklust kajastav video võib olla häiriv.

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles