Issand, kas see on tõesti tema?! t.A.T.u lauljatar on tundmatuseni muutunud

Julia Volkova. 2019.

FOTO: youtube.com

Legendaarse tüdrukutebändi t.A.T.u. liige Julia Volkova (34) tuleb peagi Eestisse ning saatis sedapuhku fännidele tervitusvideo. Küll aga on eestlastele teada-tuntud lauljatar viimasel videol vaat et tundmatuseni muutunud. Vaata videot!

Volkova astub üles sel laupäeval Elva laululaval Rally Estonia 2019 lõpukontserdil. Lisaks Volkovale esinevad Elvas ka Nancy, Caater ja Põhja-Tallinn. 

Seetõttu koguski Rally Estonia kokku laululaval esinevate artistide videotervitused. 

Caater saatis oma tervituse kiiritusvastastes skafandrites väga Tšernobõli meenutaval taustal poseerides. Teised esinejad jäid kuldsele keskteele: Nancy meeldivalt sumedast suveööst ja Põhja-Tallinn ilusast aiakesest ning Julia Volkova aka t.A.T.u. tervitas peenest hotellist.

Vaata videost, milline näeb Julia Volkova välja nüüd:

Selline nägi Volkova välja 2016. aastal:

Kanal2 särav sünnipäev Kultuurikatlas. Julia Volkova

FOTO: Erlend Štaub

t.A.T.u, vene keeles Т.а.т.у, oli Vene popduett, kuhu kuulusid Lena Katina ja Julja Volkova. Esmalt peeti tüdrukuid lesbideks, kuid hiljem vallandus uus skandaal, kui selgus, et tegu on vaid poosi ja imagoga. Mõlemal tütarlapsel olid tegelikultboyfriendid olemas. Bänd tegutsest aastatel 1999–2011. Duo loodi 1999. aastal Moskvas.

Tüdrukutebänd t.A.T.u: Elena Katina ja Julia Volkova 2008. aastal.

FOTO: Scanpix / AP

t.A.T.u. on kõige edukam rahvusvaheline popansambel Venemaalt, kellel leidub fänne kogu maailmas. Nende debüütalbum «200 по встречной» («200 po vstretšnoi») oli esimene Vene album, mis saavutas nii suure rahvusvahelise kuulsuse. Tüdrukuid lõid laineid USA-s ja Jaapaniski.