Video: turist jäädvustas kogemata kaamerale, kuidas taskuvargad tema rahakoti omastasid - vaata, kui osavalt vargad toimetasid!

Kuvatõmmis GoViral Youtube'i videost: turistid langesid osavate taskuvaraste ohvriks

FOTO: Youtube.com/GoViral

Taist pärit Nina Spencer ja tema sõber Toi langesid päise päeva ajal Londonis varguse ohvriks. Enese teadmata jäädvustasid naised varguse ka kaamerale, vahendab Bored Panda.

Taist pärit turistid jalutasid parajasti ringi Londonis, Cambridge Circuse kandis ning filmisid nii ennast kui ka linnailu.

Enesele teadmata olid nad selleks hetkeks ka taskuvaraste sihtmärgiks muutunud. Nõnda võibki videost näha, kuidas pruunide juustega tüdruk napsab Spenceri käekotist rahakoti.

Väljaanne Bored Panda vahendab, et naised märkasid rahakoti kadumist alles hiljem, kui hakkasid miskit käekotist otsima. Veelgi suurem oli aga naiste üllatus, kui nad avastasid videosid vaadates, et tabasid vargad ka kaamerale.

Sel korral said osavad taskuvargad noosiks 400 naela, disainerrahakoti ja mitu krediitkaarti.

Viral Press vahendab, et Nina andis vargusest teada ka ametivõimudele, ent rahakotti pole neile tagastatud. «Me ei usu, et meil on võimalik oma raha tagasi saada. Küll aga tahame me olla abivalmid ja anda politseile teada, mis linnas toimub.»

Vaata ka videost, kui osavalt napsab kolmeliikmeline grupp turistide rahakoti: