SUVINE SUHTE- JA SEKSIHOROSKOOP annab teada, kellel tuleb tõeliselt kirglik armunädal
Nädal 6

Paar. Pilt on illustratiivne.

FOTO: SCANPIX

Mida toob suve 6. nädal suhte-ja seksi tandril? Kes petab ja kellel veab armumängus rohkem kui ruletis? Kõigile neile küsimustele annab vastused tähetark Rigoberto! 

Jäär

Aeg tõotab õnne armastuses, aga ka ärisuhete sõlmimisel. Suhtled aktiivselt, juhtud kokku inimestega, kes on meeldivad ja samas ka kasulikud. Õnnestub trehvata tarku inimesi ja leida koostööpartnereid välismaalt. Kui sulle keegi meeldib, siis ära jää lootma õnnelikule juhusele – ole ise aktiivne!

Sõnn

Tee panus juba toimivatele suhetele, ära näe vaeva ideaali otsimisega. Üllatuslikke kohtumisi võib aeg küll tuua, ent võimalus saatusliku armastuse tekkeks on väike. Ära oota armsamalt kingitusi ja huvitavaid ettepanekuid, tee neid ise! Oskad ellu vaheldust tuua.

Kaksikud

Armusuhted on tõenäoliselt stabiilses seisus. Kui oled abielus, ära võta õnne enesestmõistetavana, pööra armsamale tähelepanu. Leidke aega ühiseks romantiliseks puhkuseks. Kui sul ei ole partnerit, siis ära pinguta selle nimel, et teda leida. Õigel hetkel tuleb ta su juurde ilmselt töösuhete liini pidi.

Vähk

Sa ei ole eriti seltskondlik ja see vähendab uue tutvuste loomise võimalusi. Parimad võimalused armastuses õnne leida on nädala esimestel päevadel, ent samal ajal peab arvestama ohuga petta saada. Keegi võib üritada sinuga sidemeid luua omakasupüüdlikul eesmärgil.

Lõvi

Aeg soosib pigem kindlate suhete hoidmist kui uute alustamist. Vajad emotsionaalset, hingelist armastust. Tugevate tunnete kõige loomulikumaks väljenduseks pead kirglikku seksi. Parem on, kui sa ei kaasa kallimat oma äritegevusse – ühised rahaasjad võivad lahkhelideni viia.

Neitsi

Sulle pakuvad huvi omapärased, ebatavaliste asjadega tegelevad inimesed. Otsid pigem põnevust kui turvalisust ja stabiilsust. Kui oled pikaajalises suhtes, siis üritad rutiinist välja murda, teha koos midagi tavatut, mis sädeme uuesti särama lööks. Parim aeg suhete arendamiseks, aga ka tekkinud tülide lahendamiseks.

Kaalud

Supervõimalusi suhete alustamiseks või uuele tasandile viimiseks pakub käesolev nädal. Võiksid puhkust võtta ja jäägitult kallimale pühenduda. Kui koduses elus tekib probleeme, suhtu neisse tõsiselt ja asu kohe lahendust otsima. Sama kehtib siis, kui vanem põlvkond peaks su abi vajama.

Skorpion

Väärtusta neid inimesi, kes su kõrval juba olemas on, flirtimiseks ja uute armusuhete alustamiseks ei ole see parim aasta. Kui oled üksik, võid uue kaaslase leida lähimast suhtlusringkonnast. Ettevaatlik ole reisidel suhete arendamisega, sellega kaasneb oht petta saada.

Ambur

Väga vahvaid võimalusi tekib nädala lõpupoole. Kui sul parasjagu suhet pole, sea võrgud välja! Võid kinni püüda harvaesinevalt intelligentse ja sarmika tegelase. Temast võib saada su truu kaaslane pikkadeks aastateks. Ole vastassooga suheldes enesekindel – sina kontrollid olukorda!

Kaljukits

Hoolt tuleb kanda püsisuhete eest, vältida aga juhusuhteid. Just nüüd võib taas leekima lüüa kunagine armastus. Küllap avastad ka, et sul on vanematelt inimestelt mõndagi õppida, samas oskad ka ise neile mingites küsimustes hüva nõu anda.

Veevalaja

Ole aktiivne ja loominguline, käi üritustel – sulle tekib nii mõnigi austaja. Taas elustub see, mis on kunagi tugeva jälje jätnud. Võimalik, et su ellu tuleb tagasi endine armastatu. Pead oma varasemaid tegusid analüüsima, öeldud sõnade eest vastutust kandma.

Kalad

Parimaid päevi suhete vallas on loota nädala lõpupoole, mil õnneplaneet Jupiter jõuab Kalade märki. Siis on lihtne teistega ühist keelt leida. Sa ei pea pingutama – õiged inimesed satuvad justkui iseenesest su teele. Suhted meeldivate inimestega võivad samas ka kasulikuks osutuda. 

Tagasi üles