L, 23.09.2023

Pildid ja video: Sussexi hertsoginna Meghan käis Wimbledonis sõbranna Serena Williamsi mängu vaatamas

Inna-Katrin Hein
Facebook
Comments

Briti Sussexi hertsoginna Meghan käis 4. juulil Wimbledoni tenniseturniiril vaatamas oma sõbranna Serena Williamsi mängu ja talle kaasa elamas.

6. mail poja Archie Harrison Mountbatten-Windsori sünnitanud hertsoginna Meghan on seni emapuhkusel, teda oli esmakordselt taas avalikkuses näha juuni alguses, kui tähistati kuninganna Elizabeth II 93. sünnipäeva, teatab news.com.au. 

Valget jakki, kaabut ja teksaseid kandnud Meghanit oli näha tennist vaatamas koos oma ülikooliaegsete sõpradega. Spekuleeritakse, et neist võivad saada Archie ristiemad.

Hertsoginna Meghan käis Wimbledoni tenniseturniiril Serena Williamsile kaasa elamas
Hertsoginna Meghan käis Wimbledoni tenniseturniiril Serena Williamsile kaasa elamas Foto: Zumapress.com/PA Wire/PA Images/SIPA/Scanpix

Paar päeva tagasi külastas Wimbledoni tenniseturniiri ka Cambridge’i hertsoginna Catherine, kes istus rahva seas, mitte loožis. Kohal olnud märkasid, et ta ei pingutanud ihukaitsjatega üle.

Kuid Meghani puhul oli asi teisiti, teda ümbritses kogu aeg mitu ihukaitsjat.

Leidis aset ka intsident. Meghani üks ihukaitsjatest arvas, et pealtvaatajate seas olnud mees tahtis hertsoginnast fotot teha. Ta läks mehega rääkima ja siis ilmnes, et mees tegi hoopis endast selfi.

Cambridge’i hertsoginna Catherine oli Wimbledoni teisel päeval vaatamas Roger Federeri mängu ja siis märkasid paljud, et tema ümber ei olnud tühje toole. Samas oli hertsoginna Meghani ja ta sõprade juures palju tühje toole, millest moodustus turvaala.

Hertsoginna Meghan käis Wimbledoni tenniseturniiril Serena Williamsile kaasa elamas
Hertsoginna Meghan käis Wimbledoni tenniseturniiril Serena Williamsile kaasa elamas Foto: Zumapress.com/PA Wire/PA Images/SIPA/Scanpix

Arvatakse, et kuna huvi Meghani vastu on suurem kui Catherine’i vastu, kes on kauem olnud kuninglikus peres ja kellega ollakse harjunud, siis panustatakse Meghani julgeolekusse rohkem, et kõrvalised isikud ei pääseks teda tülitama.

Meghani ja Harry poeg Archie Harrison ristitakse 6. juulil Windsori lossi erakabelis ja seda sündmust ei kanta televisioonis üle. See samm pahandas britte, kes soovisid kuningliku lapse ristimist oma silmaga näha.

Tennisist Serena Williams kinnitas ajakirjanikele, et ta ei osale Archie Harrisoni ristimisel, kuid tal on hea meel, et hertsoginna Meghan tuli tema mängu vaatama.

37-aastane ameriklanna Williams alistas 4. juulil peetud kohtimises 18-aastase sloveenlanna Kaja Juvani.  

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles