L, 10.06.2023

Pildid: naine kurtis, et trikoo ei varja mitte midagi, tegelikult oli põhjus hoopis mujal

Elu24
Facebook Twitter
Comments 2
Naine kandis trikood kogemata tagurpidi.
Naine kandis trikood kogemata tagurpidi. Foto: Kuvatõmmis Twitterist

Šotimaalt Glasgowst pärit Lyndsey saatis riidepoele kaebekirja, kuna trikoo ei istunud hästi selga. Nemad juhtisid aga tähelepanu, et naine ei kanna seda päris õigesti...

Lyndsey läks juuni lõpus sõbrannadega Hispaaniasse Ibizale, kus tõmbas selga uue, enam kui 60 eurot maksnud trikoo. Talle jäi aga silma, et see ei varja korralikult ta intiimkehaosi, nii et ta andis e-poele teada, et midagi on mäda. «Kandsin seda paar tundi ja mu vagiina laperdas pidevalt väljas,» kirjutas Lyndsey.

Kuna noor naisterahvas lisas teksti juurde ka pildi, sai e-pood pihta, et viga pole mitte kehvas tootes, vaid viisis, kuidas see on selga pandud. Nimelt kandis Lyndsey trikood tagurpidi, nii et õlapael oli sattunud jalge vahele. Niisiis pole suur ime, et peenike pael naise intiimkehaosi korralikult ära ei katnud.

Lyndsey ja sõbrannad said piinliku kirjavahetuse peale kõhutäie naerda. «Viimased paar päeva on olnud ühed mu elu lõbusamad,» ütles ta tagantjärele.

Lyndsey selgitas pärast, et kui ta randa läks, oli trikoo täiesti õigesti seljas. «Rannas läks alkoholi abiga natuke liiga lõbusaks, paar tundi hiljem läksin vetsu ja panin trikoo kogemata tagurpidi selga,» kirjutas ta Twitteris.

Selline nägi trikoo algselt seljas välja:

Facebook Twitter
Comments 2

Märksõnad

Tagasi üles