Geistseen HBO telesarjas Louis Tomlinsoni ja Harry Stylesi vahel ajas fännid vihale

Elu24
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Louis Tomlinson
Louis Tomlinson Foto: Scanpix / MAVRIXONLINE.COM

Endise Suurbritannia poistebändi fännid ei ole rahul animeeritud geistseeniga kahe One Directioni liikme vahel. Louis Tomlinson sai samuti pahaseks, kui HBO telesari «Eufooria» näitas vaatajatele tema ning Harry Stylesi omavahelist animeeritud seksistseeni, vahendab The Sun.

Ameerika telesarja «Eufooria», mis on Suurbritannias Netflixis saadaval, viimane osa keskendus fänni-fiktsiooni kirjutajale, kelle üheks fantaasiaks oli One Directioni bändiliikmete Harry Styles ja Louis Toimlinsoni romantiline suhe.

Animeeritud stseen kasutas bändiliikmete päris nimesid ning näitas, kuidas Harry hoolitseb lava taga Louis'i eest. Kuna viimane oli enne esinemist väga närvis, siis ostustas Harry sõpra aidata: stseen kirjeldab noormeeste omavahelist oraalseksi. 

Antud stseen pälvis aga One Directoni fännidelt sotsiaalmeedias kiirelt tähelepanu ning kriitikat.

«Just nägin Harry ja Louis stseeni »Eufoorias«, jälkus!» kirjeldab üks One Directoni fänn emotsionaalselt. Ta lisab, et stseen tekitas temas ebameeldivust ning ei kujuta ette, kuidas endised bändikaaslased end tunnevad.

Teine fänn soovitas One Directioni liikmetel HBO koguni kohtusse kaevata.

Paljud poistebändi fännid tundsid ka muret, kas HBO küsis stseenis kujutletud One Directioni kahelt liikmelt ka luba. Üks fänn kirjutas Twitteris, et kuigi Harry on sarjaga seotud isikutega sõber, siis Louis'ile see kindlasti ei meeldi.

Selle peale vastas Tomlinson murelikule fännile, et temaga kohe kindlasti stseeni osas ühendust ei võetud ning tema sellele luba ei andnud.

Näitleja Barbie Ferreira, kelle tegelase fänni-fantaasiaga tegu oli, arvab teisiti. «Ma oskan sellega samastuda kui 22-aastane naine, kes on One Directioni ajastu üle elanud,» rääkis Ferreira animeeritud stseenist. 

Tagasi üles