L, 10.06.2023

Elina Born näitas esimest korda korralikult oma salapärast peikat

Elu24
Facebook Twitter
Comments
Elina Born.
Elina Born. Foto: MyHits Awards

Lauljatar Elina Born kinnitas uut suhet esimest korda vana-aastaõhtul, ent seni on tal õnnestunud varjata nii õnneliku mehe nime kui ka nägu. Nüüd on vähemalt üks neist saladustest avalik.

25-aastane Elina tutvustas uut suhet 2018. aasta viimasel õhtul, kuid pimedas vanalinnas tehtud pildilt oli näha vaid noorte armastajate siluette.

See pani fännid spekuleerima, et Elina semmib mõne kuulsusega: pakkumiste hulgast käisid läbi nii Jüri Pootsmann, nublu, Tommy Cash, Ott Lepland, Karl-Erik Taukar, Pearu Paulus, NOËP ja Stig Rästa.

Elina salapärane pilt pani fännid ja sõbrad üksteise võidu pakkuma, kes on noormees fotol.
Elina salapärane pilt pani fännid ja sõbrad üksteise võidu pakkuma, kes on noormees fotol. Foto: Kuvatõmmis Instagramist

Mõni päev hiljem kinnitas Elina siiski, et tegemist pole ühegagi nimetatutest, kuid jättis saladusloori kergitamata. «Austusest tema vastu ma ei avaldaks seda (mehe nime – toim), aga ta ei ole tuntud inimene. Ta ei ole selles valdkonnas tegutsev,» rääkis Elina.

Kuigi Elina peika nimi pole siiani avalik, teame nüüd vähemalt, milline mees päevavalguses välja näeb. Laupäeval 25-aastaseks saanud lauljatar tähistas pidupäeva koos lähedastega ning loomulikult oli nende hulgas ka salapärane väljavalitu.

Elina postitas ühest lembehetkest ka pildi Instagrami ning kirjutas juurde: «Aitäh teile õnnesoovide eest. Täpselt nii ma tundsin end eile ja tunnen iga päev.» Paistab, et lauljatar on leidnud enda kõrvale õige kaaslase!

Kuigi noormees näeb külje pealt tõesti välja veidi nagu NOËP, küsis pildi all hoopis Jüri Pootsmann, kas tegemist on tema endaga, visates tõenäoliselt nalja möödunud aasta spekulatsioonide üle.

Vaata pilti!

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles