19-aastane räppar Mängupoi$$ Käru leiti Pirita jõe äärest surnuna

Elu24
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
19-aastane räppar Mängupoi$$ Käru leiti Pirita jõe äärest surnuna
19-aastane räppar Mängupoi$$ Käru leiti Pirita jõe äärest surnuna Foto: Facebook

Politsei teatel leiti haiglast põgenenud 19-aastane Brandon-Enrico Pirita metsatukast surnuna. Tegu oli noore tõusuteel räppariga, kes kandis esinejanime Mängupoi$$ Käru.

Brandon-Enrico lahkus 19. juunil omavoliliselt haiglast ning peale seda ei saanud lähedased mehega enam kontakti.

Politseinikud on viimase nädala vältel kontrollinud erinevat infot ja noormehe võimalikke asukohti. Eile kontrollisid politseinikud koos abipolitseinikega Brandon-Enrico ühe võimaliku viibimispaigana Pirita jõe äärde jäävat metsatukka ning leidsid kahjuks metsast õhtul kella 21.30 ajal vägivalla tundemärkideta Brandon-Enrico surnukeha, kirjutab Postimees.

Kui uudis noormehe surma kohta avalikuks sai, siis selgus, et tegu on noore ja tõusuteel olnud räppariga, kes kandis lavanime Mängupoi$$ Käru.

Räppari muusikat on mängitud Raadio 2-s ning tema kõige populaarsem laul on «Nädalavahetus On Mu Lemmiktoit», mis avaldati eelmise aasta lõpus.

Paljud noore muusiku fännid on talle ka kaastunnet avaldama hakanud.

Copy
Tagasi üles