Galerii: Retrobesti esimene päev tõi abieluettepaneku ja palju retrostaare

Pühajärve rannapargis toimub 28.-29. juunini muusikafestival Retrobest. Vaata galeriist, kui kirev seltskond üritusele kohale on tulnud!

Ajastufestival Retrobest meelitas sel aastal Pühajärve äärde tuhandeid kostümeeritud ajarändureid, keda naerutasid väikevend ja Karlsson katuselt ehk Mart Juur ja Peeter Oja. Õhtu üheks emotsionaalseimaks momendiks oli Rannalavalt välja hõigatud abieluettepanek, millele ka positiivne vastus saadi.

Retrobesti rannalavale astus keset pidu noormees, kes laskus ühele põlvele ja palus oma armsama kätt. Vastus oli loomulikult jah.

Retrobesti esimesel päeval astusid lavale Love Criminals, Belinda Carlisle, Afric Simone, Anne Veski, Thomas Anders ja Kate Ryan. 

Ajastufestival jätkub juba loetud tundide pärast, mil päeva avab ansambel Laine. Armastatud laule Eesti filmidest esitavad Olav Ehala juhtimisel Lauri Liiv ja Nele-Liis Vaiksoo. Lavale astuvad veel Marju Länik, Arabesque, Smokie, 2 Quick Start ja Rauno Märks ning Tom Tigu Live trummid. Erikülalisena saabub Otepääle Cool D.