Üllatav pööre: retrofestival We Love The 90s jättis Riia ja on tagasi Tallinnas

We Love The 90s Tallinnas.

FOTO: Konstantin Sednev

Korraldajad otsustasid tagasi koju Eestisse tuua retrofestivali We Love The 90s, mis pidi sel suvel toimuma Riias. 

Festivali korraldajad teatasid täna, et pidid sellise ootamatu sammu astuma kahel põhjusel.

«Kõigepealt haigestus lätipoolse peakorraldaja laps ning siis ilmnes, et Eesti firmale ei anta õigust Läti üritusel alkoholi müüa. Sellises olukorras pole Eesti-Rootsi omanik-firmal võimalik festivali Lätis korraldada,» kommenteeris festivali avalike suhete juht Reno Hekkonens.

Esimest juubelit tähistav festival toimub 26.-27. juulini Tallinna Lauluväljakul. Kõik Läti festivalile ostetud piletid kehtivad ka Tallinnas. Neile, kes Tallinnasse sõita ei saa või ei soovi, võimaldatakse piletite tagasiost.

«Õnneks on kõik artistid olnud väga toetavad ja esinevad rõõmuga Eestis. Samuti täname kõiki koostööpartnereid ja Tallinna Lauluväljakut kiire reageerimise ja abi eest nii suur asi väga lühikse ajaga ümber mängida,» ütles festivali esindaja.

Tallinna Lauluväljakul esinevad Snap!, 2Unlimited, Haddaway, Dr Alban, Londonbeat, Real2Real, Julia Volkova t.A.T.u.-st, Maxx ja Solid Base.

Esmakordselt külastab Eestit ka maailmakuulus trio Las Ketchup, kes laulis surematuks loo «The Las Ketchup Song / Aserejé».