Nike

Video: 11 aastat tagasi viieaastasena kadunud poiss leiti üles, teda süüdistakse isa tapmises

Anthony Templet otsimiskuulutusel viieaastasena (vasakul) ja praegu 17-aastasena

FOTO: Kuvatõmmis/Youtube

Viieaastane Anthony Joseph Templet kadus koos oma isa Burt Templetiga 19. aprillil 2007 Texases Houstonis ja poissi otsiti 11 aastat.

Politsei andmetel nähti poissi koos oma isaga 2000. aasta Chevrolet Silverade autos ja nad sõitsid teadmata suunas, teatab nypost.com. 

Louisiana Baton Rouge’i politsei teatas, et nad leidsid praegu 17-aastase Anthony Templeti, kes arreteeriti süüdistatuna isa tapmises.

Pere ei teadnud pikka aega, mis Anthonyst sai, kuid nüüd selgus, et vägivaldne isa peitis teda Louisianas.

Politsei teatel oli vanemat Templeti tulistatud kolm korda, kaasa arvatud üks lask pähe.

Politsei arreteeris Anthony Templeti, kes selgitas, et isa äratas ta 3. juunil kell 3.00 öösel ja hakkas peksma. Isa Burt Templet oli purjus. Kuna isa ei lõpetanud, haaras teismeline relva ja tulistas isa.

Pärast kolme lasku. Lask pähe võttis mehelt elu ning poeg helistas politseisse ja teatas, mida ta tegi.

Politsei jõudis sündmuskohta 30 minutiga.

Anthony Templetile esitati süüdistus ettekavatsemata tapmises, mis võidakse hiljem muuta mõrvasüüdistuseks või loobutakse üldse süüdistusest.

Veel ei ole selge, miks isa poega kinni hoidis ja mida ta temaga seal tegi. 

Poisi õde Natasha sõnas, et isa viis ta venna kaasa, kui vend oli vaid viieaastane. Isal ja emal tekkis tüli pärast mida isa koos pojaga lahkus.

«Isa võttis Anthony kaasa. Ta oli väike ja ei suutnud veel enda eest seista. Ootasin 11 aastat, et kuulda oma vennast häid uudiseid. Nüüd sain teada, et ta on elus. Kõik need aastad hoidis vägivaldne isa teda vangistuses ja arvatavalt peksis,» sõnas õde.

Õde jätkas, et tema silmis on ta vend kangelane, kuna asus enesekaitsele, et ellu jääda.

Anthony Templet otsimiskuulutusel viieaastasena (vasakul) ja praegu 17-aastasena

FOTO: Kuvatõmmis/Youtube

«Ma ei suuda vist ette kujutada, mida Anthony pidi läbi elama. Kui Anthony oli väga väike, hoidis isa tal käest kinni, et laps vaataks, kuidas ta oma naist ja tema ema peksis,» sõnas õde.

Politsei andmetel abiellus Burt Templet pärast Anthony ema juurest lahkumist uuesti. See naine võttis pärast paar aastat kestnud abielu läbi kohtu Burti vastu ta vägivaldsuse tõttu tõkendi ja andis lahutuse sisse.

Politsei jätkab Burt Templeti tapmise uurimist.