L, 23.09.2023

Sekspommi Pamela Andersoni jalgpallurist kallim osutus koletiseks

Elu24
Facebook
Comments
Pamela Anderson.
Pamela Anderson. Foto: Scanpix / MAVRIXONLINE.COM

Telesarjast «Rannavalve» tuntud sekspomm Pamela Anderson (51) on taas vallaline! Naine avaldas sotsiaalmeedias ka šokeeriva põhjuse, miks ta jalgpallurist kallima Adil Rami (33) maha jättis, vahendab The Sun

Anderson jagas Instagramis südamlikku pilti endast koos jalgpallurist kallima Adil Ramiga. Must-valge pildi all tunnistas aga «Rannavalve» staar oma suhte kohta midagi eriti šokeerivat! 

Naine avaldas, et viimased kaks aastat tema elust on olnud üks suur vale. «Mind on petetud, jäetud mulje, et meil oli üks suur armastus,» kirjeldab Anderson oma suhet noore kallimaga.

Sotsiaalmeedia postituses selgitab Anderson, et on hiljuti avastanud Rami topelt elu! «Ta valetas meile kõigile. Kuidas on võimalik niiviisi kontrollida kahe naise südant ja meelt. Ma olen kindel, et oli ka teisi. Ta on koletis,» rõhutab Anderson emotsionaalselt.

Naine avaldas oma jälgijatele ka tõsiasja, et Rami on varasemalt teiste jalgpallurite topelt elu üle nalja visanud. Jalgpallur ise kutsus neid abielumehi, kelle tüdruksõbrad samuti nende läheduses elasid, koletisteks. 

Kaks aastat koos olnud paar läks esmalt lahku 2018. aasta septembris, kui Anderson keeldus Ramiga abiellumast. Nad leppisid 2019. aasta märtsis ära, kuid tundub, et nüüd on mees Andersoni elust täielikult kadunud.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles