Eesti Muusikaauhinnad 2020

Briti laulja Olly Murs jagas valulikku põhjust, miks ta pikemaks ajaks avalikkuse eest kaob

Olly Murs.

FOTO: Scanpix / JOR/Capital Pictures

Suurbritannia talendisaates tuntuks saanud Olly Murs (35) jagas fännidega valulikku põhjust, miks ta sotsiaalmeediast pikema pausi teeb.

Briti muusik Murs postitas oma sotsiaalmeediasse kolm pilti ja põhjendas fännidele, miks ta mõneks ajaks avalikkuse eest kaob. Laulja teavitas, et talle tehti tõsine põlveoperatsioon, mis tähendab kuude pikkust taastumist.

Ühel pildil on näha, kuidas Murs lamab haiglavoodil, kus tema vasakut jalga on täielikult sidemetes ning jalale on pandud toestus.

Teisel pildil avaneb valulik vaatepilt, kus õde vahetab laulja veriseid sidemeid. Kolmandal on aga Murs juba õnnelikult jalul, kuid vajab kõndimiseks karke.

Murs kirjutas oma postituses, et ei tea, kuidas ta kuude pikkuse taastumisega hakkama saab ning muretses, et liikumatus võib ta lausa tappa. Laulja lisas, et operatsioon oli siiski vajalik ning see kõik tähenab tema jaoks pikemat pausi sotsiaalmeediast.

«Tahan keskenduda oma taastumisele ja veeta aega enda, sõprade ja perega,» põhjendas Murs. 

Lõpetuseks tänas Murs kõiki suurepärase aasta eest ning palus, et fännid teda liialt igatsema ei jää. «Varsti näeme,» lisas Murs optimistlikult.