P, 4.06.2023

Purjuspäi autoroolist tabatud Allan Roosileht jagab homme raadioeetris selgitusi

Elu24
Facebook Twitter
Comments 5
Allan Roosileht sai arestimajast vabaks.
Allan Roosileht sai arestimajast vabaks. Foto: Madis Sinivee/Postimees

Diskor ja Star FM raadiohääl Allan Roosileht jäi eile Tallinnas purjuspäi roolikeeramisega vahele. Kolleegid lubavad, et homme hommikul on ta raadioeetris tagasi.

«Meil on väga kahju tõdeda, et eile jõudis meediasse kahetsusväärne info Allan Roosilehe autojuhtimisest ebakaines olekus. Kindlasti ei ole see tegu, millele leidub õigustus. Homme on Allan tagasi Star FM Hommikuprogrammis ja räägib juhtunust ise täpsemalt,» teatati Star FMi Facebooki lehel.

Roosilehte ootab ees tihe hommik, kuna homme toimub kiirmenetluse korras ka tema kohtuistung.

Tänast hommikuprogrammi juhtisid Jürgen Pärnsalu, Kelli Dello ja Marko Lõhmus. Kui Dello oli saates Pille Minevi asemel, sest viimane on puhkusel, siis seda, miks Lõhmus Roosilehte asendab, saates ei kommenteeritud.

Räägiti vaid, et Lõhmus olla alles eile saanud ootamatult kutse täna hommikuprogrammi juhtida.

Elu24 võttis ühendust TV3 peadirektori Priit Leitoga ja uuris, kas Allan Roosileht eilse intsidendi valguses hommikuprogammis ikka jätkab? Leito otsust kommenteerida veel ei osanud: «Liiga värske asi. Kindlasti vara veel öelda.»

Mida arvab Leito ettevõtte juhina aga purjuspäi rooli taha istumisest? «Ega seda heaks kiita ei saa,» sõnas ta, ent lisas: «Meil on kristlik kultuur ja kristlik kultuur on andestamise kultuur.»

Ka Star FM-i ja Power Hit Radio programmijuht Allan Vinogradov kommenteeris Roosilehe jätkamist raadios sarnaselt. «Tegu on liiga värske juhtumiga, et sel teemal otsuseid vastu võtta,» sõnas ta.

Elu24-le teadaolevalt pidas politsei eile õhtul kinni diskori ja raadio Star FM saatejuhi Allan Roosilehe. Politsei pressiesindaja Kerly Virk sõnas, et politsei pidas Koidula ja Faehlmanni tänava ristis kinni ebaadekvaatseid manöövreid teinud juhi.

Kinnipidamisel selgus, et Hyundaid juhtinud 59-aastane mees oli joobes ning autot juhtinud isik viidi jaoskonda. Pressiesindaja sõnas, et juhi vastu alustati kriminaalmenetlust.

Roosileht lasti täna veidi enne kella kahte Põhja prefektuuri Lääne-Harju politseijaoskonnast vabadusse.

Facebook Twitter
Comments 5

Märksõnad

Tagasi üles