P, 24.09.2023

Haruldane pilt prints Harryst ja Meghanist ehk kuidas maailma kõige igavamast paraadfotost sai tõeline hitt

Elu24
Facebook
Comments
Prints Harry kohtus teisipäeval Kensingtoni palees Nepali peaministri KP Sharma Oliga.
Prints Harry kohtus teisipäeval Kensingtoni palees Nepali peaministri KP Sharma Oliga. Foto: Scanpix/AP

Prints Harry (34) kohtus teisipäeval Kensingtoni palees Nepali peaministri KP Sharma Oliga (67). Loomulikult jäädvustati kohtumisest ka rohkelt pilte, millelt on kuningliku pere kotkasilmsed fännid üles leidnud ühe eriti põneva detaili.

Fotodelt on näha, et Sussexi hertsogipaari endises Londoni kodus, Kensingtoni palees ilutseb seninägemata foto Meghanist ja Harryst.

Arvatakse, et kõnealuse kaadri on jäädvustanud fotograaf Alexi Lubomirski ja et see pärineb 2017. aasta kihluspiltide fotoseeriast.

Kuningliku pere fännidele hakkas silma haruldane foto. Arvatakse, et see pilt pärineb 2017. aasta kihluspiltide fotoseeriast.
Kuningliku pere fännidele hakkas silma haruldane foto. Arvatakse, et see pilt pärineb 2017. aasta kihluspiltide fotoseeriast. Foto: Scanpix/AP

Väljaanne Hello! kirjutab, et Meghan Markle paistab pildil kandvat moedisainer Roland Moureti loomingut. Prantsuse moelooja on Meghani lähedane sõber, kes on teda varemgi korduvalt riietanud.

Prints Harry kohtus Nepali peaministriga kolm aastat pärast seda, kui ta käis ametlikul ringkäigul Kagu-Aasias. Toona külastas prints Harry piirkondi, mida laastas 2015. aastal Nepalis toimunud maavärin. Lisaks matkas ta Himaalaja jalamil ning veetis öö ühe Nepali perekonna juures.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles