Keili Sükijainen lahkub pärast kuut aastat TV3-st

Keili Sükijainen

FOTO: Konstantin Sednev

Kuus aastat TV3-s olnud ja kolm aastat «Seitsmeste Uudiste» saadet juhtinud Keili Sükijainen teatas, et lõpetab juuni lõpus koostöö oma praeguse tööandjaga.

Keili Sükijainen teatas lahkumise Facebooki vahendusel.

«Täna täpselt 3 aastat tagasi anti mulle võimalus esimest korda kaamera ette tulla, et otseeetris saadet juhtida. Kui minu teletee 6-aasta eest TV3 «Seitsmeste Uudiste» uksest sisse astudes algas, poleks ma eales uskunud, et nii lühikese ajaga võib saada ühest noorest reporterist üleriigiliste uudiste saatejuht,» kirjutas ta.

Keili kirjeldas, et tema pöörane teekond on olnud täis uskumatuid seikluseid, unustamatuid õppetunde ja inimesi, kes jäävad alatiseks temaga.

«Palju on naerdud, aga valatud on ka nii mõnigi pisar. Ma tänan kõiki, kes on seda teed koos minuga käinud ja olnud olemas hetkedel, kui seda vajasin,» ütles ta.

Keili viimane tööpäev on kuu lõpus.

«Pärast ühte kõige raskemat otsust minu elus, pean teatama, et juuni lõpus on minu viimane Seitsmeste tööpäev. Ma hüppan pea ees tundmatusse, sest vahel on edasiliikumiseks vaja teha samm tagasi ja võtta veidi aega, et aru saada, kuhu suunas on õige järgmiseks astuda,» ütles Sükijainen, lisades, et ta ei tea veel, kuhu tulevikus edasi läheb, kuid on avatud erinevatele pakkumistele.

Elu24 võttis Keiliga ühendust ja küsis täpsustavalt üle, kas tema lahkumise taga on mõned konkreetsed tagamaad. Keili vastas, et ei ning kõik on nii nagu ta Facebooki kirjutas.

«Mul heal meel, et saan aja maha võtta ja vaadata, mida tulevik pakub,» sõnas ta.