L, 3.12.2022

«Maalides head» oksjon toimub taas! Vaata, millised näevad välja tuntud Eesti saatejuhtide joonistused

Raadio Elmar
«Maalides head» oksjon toimub taas! Vaata, millised näevad välja tuntud Eesti saatejuhtide joonistused
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
Raadio Elmar saatejuht Priit Rand maalis teemal "Lapsepõlv"
Raadio Elmar saatejuht Priit Rand maalis teemal "Lapsepõlv" Foto: Raadio Elmar

Heategevusprojekti «Maalides head» eestvedajad Marianne Tamm ja Annabell Sarapuu käisid raadio Elmar hommikuprogrammis rääkimas selle aasta ettevõtmisest, kuhu annavad oma panuse Eesti meediakanalite saatejuhid ja teised avaliku elu tegelased.

Raadio Elmar hommikuprogrammis oli juttu heategevusprojektist «Maalides head», mis omakorda ulatab käe järjest tuntust koguvale ettevõtmisele «Minu unistuste päev».

Alates tänasest on võimalik endale soetada kauneid maale, mis on loodud Eesti suuremate meediakanalite saatejuhtide poolt. Tuntud raadio- ja teletegijad said sarnase loomingulise lähteülesande - kõik pidid joonistama teemal «Lapsepõlv». Oksjonil võib näha kaunist loomingut, teiste hulgas on oma kunstimeelse panuse andnud saatejuhid Piret Laos, Reet Linna, Kristjan Jõekalda ja Anu Välba. Oma pildi joonistas ka raadio Elmar õhtuse vööndi saatejuht Priit Rand.

Mine vaata kauneid joonistusi www.maalideshead.ee ja tee oksjonil oma pakkumine! 

Tuleval nädalal alustavad maalimist erinevad avaliku elu staarid, oma pildi on lubanud joonistada ka ralliäss Ott Tänak.

Minu Unistuste Päev on 2011. aastal loodud vabatahtlike tegevusel ning toetajate rahastusel baseeruv organisatsioon, mis viib ellu raskelt või krooniliselt haigete laste unistusi, et tuua nende ja nende lähedaste ellu rohkem rõõmu ja sära.

Minu Unistuste Päeva põhitegevuseks on individuaalsete unistuste täitmine. Lisaks korraldatakse lastele, kes viibivad suure osa ajast haiglates või kodusel ravil, ka lõbusaid grupiüritusi, mis aitavad neil üksteisega suhelda ja oma lapsepõlvest rõõmu tunda.

Minu Unistuste Päev teeb koostööd Tallinna Lastehaigla, Tartu Lastekliiniku, Narva Haigla, Ida-Viru Keskhaigla ning paljude teiste patsiendiühingutega, et rõõmustada kõiki haigeid lapsi üle Eesti. Nende haiglate arstide poolt valitakse välja lapsed, kes vajavad kõige enam oma ellu jõudu, usku ja julgustust.

Kui seekord oksjonilt endale meelepärast maali ei leia, saad lapsi toetada sellegipoolest. Oma panuse saad anda SIIN

Raadio Elmari poolt osaleb oksjonil pilt teemal "Lapsepõlv", mille autoriks on Priit Rand. Fotol on Tambet Ind, Marianne Tamm, Annabell Sarapuu ja Tiiu Sommer.
Raadio Elmari poolt osaleb oksjonil pilt teemal "Lapsepõlv", mille autoriks on Priit Rand. Fotol on Tambet Ind, Marianne Tamm, Annabell Sarapuu ja Tiiu Sommer. Foto: Raadio Elmar 

Märksõnad
Tagasi üles