PILDID ja VIDEO Irisejad: Melania Trump näitas päikeseprillide kandmisega, et ta ei austa Teise maailmasõja veterane (1)

Inna-Katrin Hein
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

USA president Donald Trump ja esileedi Melania Trump osalesid 6. juunil  Prantsusmaal Normandia dessandi 75. aastapäeva sündmusel.

49-aastane proua Trump sattus kriitika alla, kuna ta oli kõrgetest külalistest ainus, kellel olid päikeseprillid ees, teatab dailymail.co.uk.

USA esileedi Melania Trump 6. juunil 2019 Normandia dessandi 75. aastapäeva sündmusel
USA esileedi Melania Trump 6. juunil 2019 Normandia dessandi 75. aastapäeva sündmusel Foto: Stephane Lemouton-POOL/SIPA /Scanpix

Kritiseerijad teatasid Twitteris, et Melania Trump ei austanud Teise maailmasõja veterane, näidates oma suurte päikeseprillidega, et tal on neist ükskõik.

«See naine on jõhker, ta ei austa isegi Teise maailmasõja veterane. Sellistel mälestussündmustel peab külaliste nägu näha olema, see oli jäme etiketi rikkumine. Lisaks ta nägi nende päikeseprillidega välja nagu gängster,» teatasid kritiseerijad.

Nd lisasid, et proua Trump mõtleb ainult oma välimusele, kuidas parem välja näha.

USA president Donald Trump, esileedi Melania Trump, Prantsusmaa president Emmanuel Macron ja esileedi Brigitte macron 6. juunil Normandia dessandi 75. aastapäeva sündmusel
USA president Donald Trump, esileedi Melania Trump, Prantsusmaa president Emmanuel Macron ja esileedi Brigitte macron 6. juunil Normandia dessandi 75. aastapäeva sündmusel Foto: EPA/Scanpix

«Ta vist arvas, et jätab päikeseprillidega eriti kuuma mulje, kuid tegelikult jättis vastupidise mulje. Sellel naisel ei ole stiilitunnetust ega austust teiste vastu,» jätkasid irisejad.

Ühes tviidis märgiti, et proua Trump ei võtnud päikeseprille est ka siis, kui mängiti Prantsusmaa ja USA hümni.

USA president Donald Trump ja esileedi Melania Trump 6. juunil 2019 Normandia dessandi 75. aastapäeva sündmusel
USA president Donald Trump ja esileedi Melania Trump 6. juunil 2019 Normandia dessandi 75. aastapäeva sündmusel Foto: IAN LANGSDON / AFP/Scanpix

Oli ka neid, kelle arvates oli Normandia mälestussündmusel Melania Trumpi teisik ja selle tõttu pidid sel naisel prillid ees olema.

«Melania Trump vist arvas, et ta on Cannes’i fimifestivalil või moeetendusel, mitte mälestussündmusel. Täielik taktitus,» kirjutati järgmises tviidis.

Kommenteeriti, et proua Trump ei soovinud teistega silmsidet, kuna oma kujutluspiltides oli ta Prantsuse Rivieral  ja lipsis šampanjat.

Veel rõhutati, et ei Donald Trumpil ega Prantsuse presidendil Emmanuel Macronil ja esileedil Brigitte Macronil ei olnud päikeseprille ees.

Donald ja Melania Trump ning Emmanuel ja Brigitte Macron Normandias Colleville- sur-Meri sõajväekalmistul, kuhu on maetud Normandia dessandis hukkunud USA sõdurid
Donald ja Melania Trump ning Emmanuel ja Brigitte Macron Normandias Colleville- sur-Meri sõajväekalmistul, kuhu on maetud Normandia dessandis hukkunud USA sõdurid Foto: Jacques Witt/SIPA /Scanpix

Oli ka neid, kes asusid Melania Trumpi kaitsele arvates, et ta silmad võisid olla väsinud ja valguskartlikud.

«Kuskil ei ole ühtegi seadust ega reeglit, mis keelaks kanda päikeseprille just seal ja just sel ajal, kui inimene seda soovib,» oli kaitsev kommentaar.

Macronid ja Trumpid külastasid ka Normandias asuvat Collville-sur-Mer sõjaväekalmistut, kuhu USA esileedi asetas lilled. Collville-sur-Mer asub Normandia dessandi Omaha Beach maabumispaiga lähedal ja sellele kalmistule on maetud palju USA sõdureid.

Macronid pakkusid Trumpidele Caeni raekojas lõunasööki.

Tagasi üles