N, 23.03.2023

Märulisaaga lõpupeatükis «Rambo: Viimane veri» lendab leeke, lööke ja kuule nagu muiste

Spekter
Märulisaaga lõpupeatükis «Rambo: Viimane veri» lendab leeke, lööke ja kuule nagu muiste
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments 2
Sylvester Stallone filmis «Rambo: Viimane veri» (2019)
Sylvester Stallone filmis «Rambo: Viimane veri» (2019) Foto: IMDB

Septembrikuus tasub end valmis panna higiks, vereks ja pisarateks (ja leekideks), sest kinodesse jõuab märulifilm «Rambo: Viimane veri» (Rambo: Last Blood). Sylvester Stallone'iga, otse loomulikult.

Esimese «Rambo» linastumisest on möödunud peaaegu 40 aastat. Film osutus uskumatult menukaks ja jääb alatiseks filmikunsti ajalukku. 

John Rambo (Sylvester Stallone) on USA eriüksuse veteran, kes võitles Vietnamis, nägi sadu verevalamisi ja surmasid, kuid ei tapnud ise iial, ehkki kaitses tõde. Nüüd veedab ta oma päevi Arizona kolkas endassetõmbununa ja minevikudeemonitega võideldes. Teda painavad saladused, mis on temasse maetud, ja ta aimab, et kõik pole veel kaugeltki lõppenud.

John saab sõnumi, et tema hea sõbra tütar Gabrielle (Yvette Monreal) on teadmata kadunud. Rambo on veendunud, et seda tegi kurikuulus Mehhiko kartell, mis smugeldab inimesi ja uimasteid. Gabrielle'i murest murtud lähedased paluvad Rambolt abi. Rambo kogub sõjavarustuse kokku ja ületab Ameerika-Mehhiko piiri, teades hästi, et teda ootab ränk võitlus kurjategijatega, kes ei tunnista mingeid seadusi. Sündmuste keskpaika sattunud, valab John Rambo Mehhiko suurima kuritegeliku grupeeringu liikmete verd. Ta loodab leida Gabrielle'i elusana ja vabaneda lõpuks painavatest minevikudeemonitest.

Apollo Kinodes alates 20. septembrist 2019.

Vaata seansside aegu ja osta pilet siit.

Märksõnad
Tagasi üles