Pildid: Ivanka Trumpist sai pärast kuninganna juures käimist internetirahva naerualune – vaata, miks nii! (1)

Elu24
Copy
Ivanka Trump kandis pidulikul õhtusöögil moedisainer Carolina Herrera õhtukleiti, mille hind on umbes 10 558 eurot.
Ivanka Trump kandis pidulikul õhtusöögil moedisainer Carolina Herrera õhtukleiti, mille hind on umbes 10 558 eurot. Foto: Scanpix / PA Wire/PA Images

USA presidendi Donald Trumpi tütar Ivanka on hambu jäänud interneti irvhammastele ja seda kleidi tõttu, mida ta Buckinghami palees toimunud banketil kandis.

Ivanka Trump (37) on tuntud oma laitmatu stiili poolest, ent eile õhtul toimunud üritusel pani ärinaine ja seltskonnadaam oma kleidivalikuga puusse. Nii arvavad vähemalt Twitteri kasutajad.

Ivanka kandis moedisainer Carolina Herrera õhtukleiti, mille hind on umbes 10 558 eurot. 

Paraku ei teeninud ta kleidivalikuga oodatud reaktsiooni. Internetirahva sõnul on tegemist hoopis kleidiga, millega on «ebasobiv» kuninganna juurde ilmuda.

«Trumpide juures pole mitte midagi normaalselt ja mida kuradit Ivanka kandis? Kas talle öeldi, et ta peab tagasihoidlikuks jääma?» säutsuti Twitteris.

«Hei, Ivanka Trump! See kleit, mida sa kuninganna juures õhtusöögil kandsid, oli tõeliselt hirmus,» kirjutati Twitteris veel.

«Miks sa näed välja nagu Mary Poppins? Lihtsalt uurin...» kirjutas veel kolmaski.

Vaata ka pilti:
 

Ivanka Trump Buckinghami palees toimunud banketil. Õhtusöögil kandis ta moedisainer Carolina Herrera õhtukleiti, mille hind on umbes 10 558 eurot. 
Ivanka Trump Buckinghami palees toimunud banketil. Õhtusöögil kandis ta moedisainer Carolina Herrera õhtukleiti, mille hind on umbes 10 558 eurot. Foto: Scanpix / PA Wire/PA Images

Võrdluseks: Selline nägi samal õhtul välja Catherine, Cambridge'i hertsoginna.

Catherine, Cambridge'i hertsoginna Buckinghami palees toimunud banketil.
Catherine, Cambridge'i hertsoginna Buckinghami palees toimunud banketil. Foto: Scanpix / ZUMAPRESS.com
Kommentaarid (1)
Copy
Tagasi üles