Instaklõps: prints Harry ja Meghan Markle tegid pride'i kuu puhul austusavalduse ka printsess Dianale

Elu24
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Prints Harry ja Meghan Markle detsembris 2017 Frogmore House'i trepil
Prints Harry ja Meghan Markle detsembris 2017 Frogmore House'i trepil Foto: Pool / Reuters/Scanpix

Sussexi hertsog (34) ja hertsoginna (37) mälestavad pride'i kuu ajal ka varalahkunud printsess Dianat, kirjutab E! News.

Nende Instagrami on postitatud fotokollaaž, mille eesmärgiks on reklaamida heategevusorganisatsioone ja kodanikualgatusi, nagu näiteks Human Rights Campaign, PFLAG, the Trevor Project ja It Gets Better Project.

Kollaaži on lisatud ka pilt printsess Dianast 1996. aastal, mis on tehtud ühes Londoni haiglas, kus raviti HIV-i ja AIDS-i haigestunud inimesi.

Diana, Walesi printsess oli tuntud heategevusliku töö poolest, mida ta tegi, et tõsta inimeste teadlikust ja lõpetada patsientide ja haiguste sildistamine. 

E! News kirjutab, et Harry ja Meghan tegid möödunud kuul on Instagrami kontol «suurpuhastust» ning lõpetasid sotsiaalmeedias mitmete inimeste jälgimise, kusjuures nende hulgas oli ka kuninglikke pereliikmeid.

Toona hakkasid nad jälgima hoopis mitmeid heategevusorganisatsioone ja gruppe, et tõsta teadlikkust vaimse tervise kuu kohta. Väidetavalt on nad sama teinud ka pride'i kuu ajal.

«Sel kuul austame LGBTQ + kogukonda toetavaid kontosid - noori ja vanu, nende perekondi ja sõpru. Kontosid, mis kajastavad minevikku ja loodavad ärateenitult kaasavamale tulevikule. Me seisame teiega ja toetame teid. Põhjus on väga lihtne: armastus on armastus,» kirjutasid nad pildiallkirjaks.

Tagasi üles