Staarisaate Merilin pani riided müüki, et lahendada «tõsist probleemi»

MyHits Awards 2018, Merilin Mälk

FOTO: Konstantin Sednev

Superstaarisaate viimasel hooajal 3. koha saanud lauljatar Merilin Mälk pani Instagramis riided müüki, et neid ei ähvardaks oht jõulukuuseks muutuda.

TV3 saate «Eesti otsib superstaari» 7. hooajal kohtunik Koit Toome lemmik olnud Merilin pani müüki oma riided, nende hulgas ka mõne esinemiskostüümi. Näiteks müüb Merilin maha püksid, mida kandis staarisaate stuudiovoorus, kus esitas Queeni hitti «The Show Must Go on».

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Merilin (@merilinigarderoob) on

Kui mõne riideeseme juures laseb Merilin huvilistel ise hinda pakkuda, siis näiteks põhikooli lõpuaktusel kantud oranži lillelise kleidi on ta müüki pannud vaid 16 euroga. Hõbedane sädelev kleit, millest Merilin enda sõnul «väga hea meelega ei loobuks», läheb müügiks veelgi odavamalt: vaid 13 euroga.

Jaanuaris täisealiseks saanud lauljatar müüb riided maha praktilisel põhjusel: need ei mahu lihtsalt enam koju ära. «Olen väga pikalt mõelnud, et panen oma riided lõpuks müüki, mida ei kanna. Mul on nendega tegelikult kodus Saaremaal tõsine probleem,» rääkis Merilin Elu24-le.

Probleem seisneb selles, et Merilin hoiab riideid voodis, kuna kapp on ammu täis. «Seetõttu ma isegi ei maga enam oma toas, sest voodi on riideid täis,» selgitas lauljatar. Merilin on nüüd leidnud endale sobiva stiili ja kleidid on tema jaoks «üpriski minevik».

Kord, kui Merilini emal «kopa ette viskas», et tütre riided kappi ei mahtunud, ehitas ta nendest jõulukuuse.

Merilin Mälgi riietest jõulukuusk.

FOTO: Erakogu

Et Merilini riideid edaspidi jõulukuuseks muutumise oht ei ähvardaks, müüb lauljatar need Instagramis maha. Ostusoovist saab Merilinile teada anda Instagrami privaatsõnumiga.