Piltuudis: Jaagup Kreemi poeg sai Bon Jovi kontserdilt kaasa ägeda mälestuse

Elu24
Copy
Bon Jovi kontsert Tallinnas, soojendusbänd Terminaator (pildil Jaagup Kreem).
Bon Jovi kontsert Tallinnas, soojendusbänd Terminaator (pildil Jaagup Kreem). Foto: Konstantin Sednev / Postimees

Pühapäeval esines Tallinna lauluväljakul USA rokilegend Bon Jovi, keda soojendas kodumaine Terminaator. Jaagup Kreemi poeg võtab erilisest õhtust kaasa ägeda piltmeenutuse.

Jaagup Kreem rääkis suure kontserdi eel Elu24-le, et kuna esinetakse umbes 40 000 inimese ees, on tegemist bändi 30-aastase tegutsemisaja jooksul suurima publikuga.

46-aastane Kreem väljendas ka laval oma tänulikkust ning kurvastas, et «unenägu» lõppema peab. «Aitäh teile, et olite kohal! See oli täiesti ebareaalne,» kirjutas rokkar esmaspäeval Instagramis.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Jaagup Kreem (@jaagupkreem) on

Terminaatori etteaste ajal võis lava ääres silmata ka Kreemi 16-aastast poega Robin Riot, kellel õnnestus enne kontserdi algust maailmakuulsate rokkaritega pilti teha. Robin Rio pani Instagrami üles foto, kus poseerib koos Bon Jovi kitarristi Phil X-iga, kes on mänginud bändis 2011. aastast saati.

Varem on Phil X mänginud Rob Zombie, Avril Lavigne'i ja Alice Cooperi stuudioalbumite peal.

Bon Jovi kontsert Tallinnas, esiplaanil kitarrist Phil X, taga klahvimees David Bryan.
Bon Jovi kontsert Tallinnas, esiplaanil kitarrist Phil X, taga klahvimees David Bryan. Foto: Konstantin Sednev/Postimees Grupp

«Esimesel pildil olen Bon Jovi kitarristiga, teisel Eesti vingeima bändi ja oma parimate sõpradega ja kolmandal tiksun üksi! Väga võimas õhtu oli,» kirjutas Terminaatori solisti poeg postituse juurde.

Vaata fotosid!

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles