Eurolaulu Raadio

Hirmutav galerii: mehed, kes on ilulõikustega liiale läinud

Rodrigo Alves.

FOTO: SIPA / SCANPIX

Ilu on vaataja silmades! Järgnevad mehed usuvad, et nad on just tänu ilulõikuste saavutanud kauni välimuse! Vaata oma silmaga, millised need mehed tegelikult on...

Ameeriklane Justin Jedlica (38) läks esimest korda noa alla 18. aastaselt. Praeguseks on mehele tehtud ligi 300 iluprotseduuri, seahulgas on tal rinna-, õla- ja biitsepsi implantaadid.

Jedlica on ölnud, et ilulõikustel on tema jaoks rahustav omadus ja tundub, et mees ise on oma välimusega väga rahul.

Brasiilias sündinud Rodrigo Alves (35) on praeguseks teinud üle 100 iluprotseduuri. Lisaks rasvaimule ja implantidele, on Alvesele tehtud mitmeid näo ringlõikuseid (facelift) ja üheksa kosmeetilist ninalõikust. Kitsama piha nimel on mehel eemaldatud neli ribi.

«Kui ma vaatan peeglisse, ma ei näe, mida teised näevad. Ma näen vigu, mida ma tahan parandada,» tunnistas Alves ühes oma intervjuus.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Last day in #puntacana next destination is #neworleans #rodrigoalves

A post shared by Rodrigo Alves (@rodrigoalvesuk) on

Vinny Ohh (25) unistus on olla tulnukas. Oma eesmärgi nimel on Ohhile tehtud 110 iluprotseduuri, 3 operatsiooni ja ta on avaldanud soovi oma suguelund täielikult eemaldada.

Oli Londoni (28) iluideaaliks on tuntud K-popi bändi BTS solist, kelle välimust mees ka kopeerib. Talle on tehtud neli ninaoperatsiooni, tema silmi on kirurgiliselt suurendatud ja tal on lõua implantaat.

10 aastaga on mehe välimus kardinaalselt muutunud aga London on hetkel enda välimusega rahul. «Ma ei taha välja näha nagu tavaline inimene, ma tahan välja näha nagu K-popi nukk,» rääkis London enda muutusest.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Love is nothing stronger than a Boy With Luv ??? #BTS #BoyWithLuv #Jimin

A post shared by Oli London 런던 올리 ???? (@londonoli) on

Horvaatlane Neven Ciganovic (47) alustas ilulõikustega 22-aastaselt ja tema eesmärk on igavesti hea välja näha. Ta alustas suuremate huultega ning liikus edasi ninalõikuste ning implantaatideni. 

Brasiilia modell Mauricio Galdi (30) on kulutanud oma välimuse saavutamiseks ligi million dollarit. Pärast esimest ilulõikust 16-aastaselt on Galdi teinud mitmeid protseduure, et näha välja nagu Ken nukk. Ta on lasknud püsivalt muuta ka oma silmavärvi.

«Ma olen oma välimusega rahul,» ütleb Galdi ja plaanib tulevikus veel teisigi mitte-kirurgilisi protseduure.

Jonny Dylan (28) püüdleb samuti Ken nuku välimuse suunas. Praeguseks on mees lasknud suurendada oma huuli ning plaanib ninaoperatsiooni. Oma ideaalse välimuse saavutamiseks kasutab Dylan ka kosmeetikat.

«Ma arvan, et ma olen ilus, kui ma peeglisse vaatan, ma olen veatu,» kommenteerib Dylan oma välimust.