Paparatso: Lady Gaga salakallimaks peetud Bradley Cooper jäi kaamerate ette koos perega - aga kõik pole nii lilleline, nagu paistab! (2)

Elu24
Copy

USA näitleja Bradley Cooper (44) ja abikaasa Irina Shayk (33) jäid koos pisitütrega kõmupiltnike kaamerate ette Brentwoodis. Paistab, et vaatamata kuumadele kõlakatele, mis mõned kuud tagasi ringlesid, on mees jäänud truuks siiski oma perele. 

Perekond jäi pildile Californias, kus nad päikesepaistelist päeva nautisid ning jäätist ostmas käisid. Kahtlemata näeb kõige õnnelikum piltidel välja paarikese 2-aastane tütar Lea De Seine Shayk Cooper, kel ainukesena jäätis pihus on.

Samas hakkab silma ka, et kui Bradley üritab pisutki paparatsodele naeratada, siis tema abikaasa Irina jääb täiesti tuimaks ning paistab lausa mossitavat. Kas modelli häirivad lihtsalt kaasa jõlkuvad kõmupiltnikud või on probleem ikkagi milleski muus - näiteks nende suhtes?

Bradley Cooper, Irina Shayk ja tütar Lea De Seine Shayk Cooper Brentwoodis.
Bradley Cooper, Irina Shayk ja tütar Lea De Seine Shayk Cooper Brentwoodis. Foto: Scanpix / Fernando Allende/Broadimage

Teadupoolest läks Bradley Cooperi ja Lady Gaga etteaste 24. veebruaril Oscari-galal ajalukku ja tekitas spekulatsioone, kas kahel staaril on salasuhe.

Etteaste ajal ei jäänud inimestel märkamata nendevaheline «elekter» ja ka Oscari-gala järelpeol olid need kaks staari koos.

Lady Gagat ja Bradley Cooperit nähti Oscari-galal kandmas tundeküllaselt ette pala «Shallow» filmist «Täht on sündinud», mis kandideeris Oscarile
Lady Gagat ja Bradley Cooperit nähti Oscari-galal kandmas tundeküllaselt ette pala «Shallow» filmist «Täht on sündinud», mis kandideeris Oscarile Foto: Reuters/ScanPix

Lady Gaga esines hiljem mitmes jutusaates, kus ta suhet eitas. Cooper ei ole väidetava suhte teemal sõna võtnud, küll aga panid kõmufotograafid tähele, et Cooperi elukaaslane ja lapse ema, venelannast modell Irina Shayk oli pärast oma mehe ja Lady Gaga miilustamist näost ära ja ta lõpetas sotsiaalmeedias Lady Gagaga suhtlemise. 

Vaata rohkem pilte meie galeriist!

Kommentaarid (2)
Copy
Tagasi üles