Nike

Õed Kardashianid said veel ühe tõsise konkurendi – seekord Iraanist
Rajud pildid!

Tõsielusarja tähed Kourtney Kardashian (vasakul) ja Kim Kardashian West, veebruar 2019.

FOTO: AP/Scanpix

Britid hoiavad agaralt silma peal, kes osalevad tõsielusarja «Armastuse saar» uues hooajas. Kõlakate kohaselt tulevad ekraanile ka «kohalikud õed Kardashianid».

The Suni teatel osaleb «Armastuse saare» uues hooajas «Briti Kim Kardashian» koos oma õega. Vihjeks: tegemist pole Instagrami sensatsiooni Demi Rose Mawbyga, keda on samuti kohalikuks Kardashianiks nimetatud.

Tõsielusarja jaoks noolitakse hoopis Iraanist pärit õdesid Anna ja Mandi Vakilit, kes elavad Londonis. Kuigi Annal ja Mandil on Instagramis kahe peale kokku umbes 75 000 jälgijat, pole nad veel «tavainimese elu» hüljanud: 20-aastane Anna töötab apteekrina ja Mandi meigikunstnikuna.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Anna Vakili 🧿 (@annavakili_) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Anna Vakili 🧿 (@annavakili_) on

«Pidu pole pidu, kuni õed Vakilid pole kohal,» kirjutas Anna Vakili pildi juurde.

Anna Vakili jäi «Armastuse saare» tegijatele silma, kuna püüab sotsiaalmeedias pilku kardashianlike kurvidega. Siseallika sõnul lisavad kurvikad õed saatesse vürtsi, kuna nad näevad välja nagu Briti õed Kardashianid.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Mandi Vakili (@mandi_vakili) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Anna Vakili 🧿 (@annavakili_) on

«Armastuse saar» («Love Island») on Briti kohtingusari, mille 5. hooaeg algab 3. juunil 2019. Saates lähevad noored «saarelised» Mallorca saarele ja peavad leidma paarilise. Kes jääb vallaliseks, langeb saatest välja. Motivatsiooni lisab ka võitjapaarile ette nähtud auhind, milleks on 50 000 naela ehk ca 57 000 eurot.

Sari on sattunud kriitika alla, kuna selles osalenud Sophie Gradon ja Mike Thalassitis sooritasid hiljuti enesetapu.