Fännigalerii: taasühinenud Spice Girls andis esimese kontserdi

Elu24
Copy

Legendaarne tüdrukutebänd Spice Girls astus pärast 7-aastast pausi taas publiku ette. Vaata meie galeriist, kuidas saabusid ajaloolist sündmust kaema pundi fännid!

Spice Girls astus üles Iirimaal Dublinis 75 000 pealtvaataja ees.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by MELANIE C (@melaniecnet) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Alessia Manciocchi (@alessia_manciocchi) on

Brittide üks kõigi aegade populaarsemaid kooslusi Spice Girls teatas mullu novembris, et tuleb taas kokku ning võtab suvel ühiselt ette Suurbritannia tuuri.

1990ndatel maailmakuulsaks saanud bänd tuleb kokku koosseisus Geri Halliwell, Mel C, Mel B ja Emma Bunton. Popgrupi kõige kuulsam liige Victoria Beckham suurejoonelises kokkutulekus ei osale, ehkki Mel B on hellitanud lootust, et tänaseks moeloojana kanda kinnitanud naine liitub nendega mõnel õhtul kasvõi külalisesinejana.

Beckham soovis reedel endistele kolleegidele edu Instagrami vahendusel. «Edu teile, tüdrukud, kes te alustate täna oma tuuri!» kirjutas ta ja lisas teemaviite «sõprus ei lõppe kunagi» (#FriendshipNeverEnds).

Taasühinemiskontserdid on välja kuulutatud 13 õhtuks. Tuur algas 24. mail Dublinis ning jõuab lõpule kolm nädalat hiljem Londonis kuulsal Wembley staadionil.

Esitamisele tulid järgmised lood:

 1. «Spice Up Your Life»
 2. «If U Can't Dance»
 3. «Who Do You Think You Are»
 4. «Do It»
 5. «Something Kinda Funny»
 6. «Holler»
 7. «Viva Forever»
 8. «Let Love Lead the Way»
 9. «Goodbye»
 10. «Never Give Up on the Good Times»
 11. «We Are Family»
 12. «Love Thing»
 13. «The Lady Is a Vamp»
 14. «Too Much»
 15. «Say You'll Be There»
 16. «2 Become 1»
 17. «Stop»
 18. «Mama»
 19. «Wannabe»
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Scary Spice Mel b (@officialmelb) on

Spice Girls oli inglise popansambel, mis sai alguse 1994. aastal. Bändi liikmete hulka kuulusid Melanie Brown («Scary Spice»), Melanie Chisholm («Sporty Spice»), Emma Bunton («Baby Spice»), Geri Halliwell («Ginger Spice») ning Victoria Beckham («Posh Spice»).

Nende 1996. aastal ilmunud lugu «Wannabe» sai ülemaailmseks hitiks, saavutades muusikaedetabelite esikoha lausa 37 riigis. Nende debüütalbum «Spice» müüs enam kui 31 miljonit koopiat ja kokku on nad müünud 85 miljonit plaati. Sellega on Spice Girls kindlustanud endale kõige populaarsema Briti muusikagrupi staatuse kohe pärast The Beatlesit.

Seekordne ühinemine ei ole tegelikult sugugi esmakordne. Bänd tegutses aastatel 1994–2000, uuesti tuldi kokku veel aastateks 2007–2008 ning viimati 2012. aastal Londoni olümpiamängudel.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles