Eurolaulu Raadio

Loteriiga miljonäriks saanud šotlanna müüb meeleheitel meestele pilte oma rindadest

Lotovõitja Jane Park

FOTO: twitter.com

Rinnakas loteriivõitja Jane Park müüb Internetis pilte oma tissidest, aga eitab nagu oleks pankrotis. Naise sõnul teeb ta seda heategevuslikel eesmärkidel.

23-aastasest Jane Parkist sai Suurbritannia noorim Euromiljoni võitja, kui teenis 17-aastasena miljon naela, kirjutas The Sun. Aga hiljem ütles ta, et raha tegi ta õnnetuks. Nüüd tunnistas naine, et müüb 50 naela eest pilte oma rindadest.

Ja naljakal kombel nimetas ta end Robin Hoodi-tüüpi karakteriks, kui võtab rikastelt pervertidelt raha ja annab selle vaestele.

Ta säutsus: «Tunnen end jõuliselt. Ma müün meeleheitel meestele pilte oma rindadest 50 naela eest ja annan raha heategevusele. Ma tunnen end nagu Robin Hood, kes võtab raha jõukamatelt pervertidelt ja annab raha inimestele, kes tahavad süüa. #Empowerment #Robinhood»

Endine administraatori abi müüb endast pilte portaalis «Only Fans», kus tegutsevad tuhanded pornostaarid, kes sama teevad. Aga naise sõnul ei müü ta neid pilte oma kehva majandusliku seisu pärast. 

Ta lisas Twitterisse: «Enne kui inimesed hakkavad küsima ... 1) Ei, ma ei postita endast täielikult alasti pilte. 2) Ei, ma ei ole pankrotis. 3) Ei, mul ei ole tööd vaja, sest ma olen juba enda kinnisvaral üürileandja ning juhin enda investeeringuid. See on puhtalt vaid selleks, et end hästi tunda ja teisi aidata.»

Jane oli 2013. aastal lotivõidu järel nii pettunud, et kaalus vahepeal ka Euromiljoni kohtusse kaebamist, kuna nad rikkusid ta elu. 

Edinburghis sündinud brünett sõnas: «Mul on materiaalsed asjad, aga peale selle on mu elu tühi. Mis on mu elu mõte? Ma lootsin, et see teeb mu elu kümme korda paremaks, aga tegelikult tegi kümme korda hullemaks.»

Jane Park on varem tunnistanud, et ta ei ole erinevatel asjaoludel üle aasta seksinud.