Põnev telesari: HBO poliitulmeline seriaal «Years and Years» näitab hariliku briti pere elu 15 tulevikuaasta vältel

Spekter
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
«Years and Years»
«Years and Years» Foto: IMDB

Kvaliteetkanali HBO eetrisse jõuab juunikuus telesari «Years and Years» («Aastad ja aastad»), mis fantaseerib läbi ühe hariliku Manchesteri perekonna loo sellest, milliseks võiks kujuneda elu Ühendkuningriikides järgmise 15 aasta vältel.

Lugu saab stardi aastal 2019, kui perekond omavahel ühel saatuslikul õhtul kokku saab. Sarja keskmes on eri põlvkondade tegelased, kellest üheks olulisimaks ja põnevaimaks liiniks populistliku erakonna asutav Vivienne Rook, keda kehastab inglise näitlejanna Emma Thompson. Rolliks on väidetavalt ainest saadud muuhulgas äsja Eestit külastanud Marine Le Penist. Seriaal, mida on muuhulgas võrreldud kui segu briti klassikalisest teledraamast «Coronation Street» ja Netflixi kultuslikust ulmesarjast «Black Mirror», jälgib muuhulgas tehnoloogia ja ühiskonna arengut ja muutumist. Milline võiks olla Inglismaa aastal 2032? 

Vaata sarja treilerit:

Märksõnad

Tagasi üles