Norra printsessi Märtha Louise’i uus mees on šamaan

Norra printsess Märtha Louise

FOTO: Chris Emil Janßen / imago/Chris Emil Janßen/Scanpix

Norra printsess Märtha Louise tutvustas sotsiaalmeedias oma uut mees, kes on segavereline šamaan.

Märtha Louise ja ta abikaasa, kirjanik Ari Behn olid abielus 2002 – 2017 ning neil on kolm tütart, teatab iltasanomat.fi.

Norra printsess Märtha Louise ja ta abikaasa Ari Behn 2015

FOTO: Nesvold, Jon Olav / NTB scanpix/Scanpix

Pärast lahutust ei ole Norra printsess oma eraelust just palju avalikustanud, kuid 12. mail avaldas ta Instagramis foto, millel ta on oma uue kallimaga, kes on šamaan.

Paar jäädvustas end Los Angeleses.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

When you meet your twin flame, you know. I have been lucky enough to have met mine. @shamandurek has changed my life, like he does with so many. He has made me realize that unconditional love actually exists here on this planet. He embraces all of me without question or fear. He makes me laugh more than anyone, has the most profound wisdom to share and all the bits in between from the diversity of his being. I feel so happy and blessed that he is my boyfriend. Thank you my love, for including me so generously into your family. I love you from this eternity to the next. And to those of you who feel the need to criticize: Hold your horses. It is not up to you to choose for me or to judge me. I don’t choose my man to satisfy any of you or the norms or boxes you have chosen in your mind for me to be in. I don’t thrive there, nor do I exist in your illusion about me. I choose from love. And that’s it. Shaman Durek is merely a man I love spending my time with and who fulfills me. So thank you for respecting my actions and my choice of partner. All I know at this moment is that we love each other and I am super happy. Have a wonderful, loving Sunday and Mother’s Day(for the USA). 📸 @dhendersonphoto #love #unconditionallove #newlove #boyfriend #inlove

A post shared by Princess Märtha Louise (@princessmarthalouise) on

Märtha Louise kirjutas pildi juurde, et ta kallim muutis tema elu ja näitas, et planeedil Maa on olemas tingimusteta armastust.

«Ta oskab mind naerma panna. Olen väga õnnelik, et minu kallim on selline. Tänan teda, et ta võttis mind oma suure pere liikmeks,» lisas printsess.

Märtha Louise märgib oma kirjutise lõpus, et inimesed peaksid ta valikut austama ja mitte teda kritiseerima. Samuti ei soovi ta saada solvavaid kommentare.

«Kritiseerijatel soovitan maha rahuneda. Teie ei pea minu eest valikuid tegema ega mind nende valikute eest kritiseerima. Ma ei vali endale meest, et teie jääksite rahule ega ka mingite reeglite ja arusaamade põhjal. Ma ei pea elama kinnises kastis, kuhu mind minu tiitli tõttu toppida tahetakse,» teatas kuulus norralanna.

Märtha Louise’i teatel on ta mehe nimi Durek, kelle soontes voolab nii Põhja-Ameerika indiaanlaste, aafriklaste kui laplaste verd.

Ka šamaan Durek avaldas sotsiaalmeedias foto, millel ta on koos Märtha Louise’iga. Ta kirjutas, et Märtha Louise on tõeline printsess, kellega koos saab ta olla tema ise.

«Märtha Louise’i jaoks saan olla kõik ühes. Mees, šamaan, väike poiss, tulnukas, jaaguar ja veel palju teisi,» teatas šamaan.

Märtha Louise on ingliusku ja ta on andnud välja mitu ingliteemalist raamatut. Ta tegeleb ka reikiga ja on ravitseja.

Ta asutas 2007 koos äripartneri Elisabeth Nordgreniga inglikooli ja Norra meedias ilmusid siis kritiseerivad kirjutised, et printsessil «katus sõidab».

Selle aasta märtsis ilmus Maärtha Louise’i raamat «Tundlikuna sündinud», milles ta räägib elust Norra kuninglikus peres ja tiitlist Tema Kuninglik Kõrgus loobumisest.

Šamaan Durek on kuuenda põlvkonna šamaan ja hingeline teejuht. Durekis on küll laplaste verd, kuid ta ei ole kunagi Norras ega Lapimaal käinud.

Norra kuninga Harald V ja kuninganna Sonja tütar, printsess Märtha Louise on troonipärimises neljas.  

Norra kuninglik pere vasakult: printsess Ingrid Alexandra, kroonprintsess Mette-Marit, prints Sverre Magnus, kroonprints Haakon, kuninganna Sonja, kuningas Harald, Leah Isadora Behn, Emma Tallulah Behn, printsess Märtha Louise ja Maud Angelica Behn. Kolme tüdruku, leah, Emma ja Maudi isa on kirjanik Ari Behn

FOTO: Junge, Heiko / NTB scanpix/Scanpix

Printsessil ja ta uuel mehel on plaanis nii USAs kui Norra aidata oma oskuste abil inimesi, kes seda vajavad. Nende raviturnee kannab nime «The Princess and the Shaman».

Tagasi üles