P, 4.06.2023

Sõidukeelu saanud David Beckham sai endale uue autojuhi

Elu24
Facebook Twitter
Comments

Endine Inglismaa jalgpallikoondise kapten David Beckham ei tohi järgmised pool aastat autoga sõita, kuna jäi roolis telefoni kasutamisega vahele. Beckham ei lase end sellel häirida ja laseb vanimal pojal Brooklynil end sõidutada.

David Beckham jäi autoroolis telefoni kasutamisega vahele eelmise aasta novembris, kui sõitis Londoni kesklinnas oma 100 000 naela maksnud Bentleyga, vahendas The Sun. Sellele lisaks määrati mehele «üüratu» 750 naela suurune trahv.

Endine jalkaäss lahendas sõidukeelu ajutiselt sellega, kui lasi vanimal pojal, 20-aastasel Brooklynil end sõidutada.

Becks tundus väga nukker olevat, kui ta ilmus Bromley kohtumajja, vaid 24 tundi pärast seda, kui ta Hiinas kasiinos toimunud pressikonverentsil rõõmsas tujus oli. Endine jalgpallur pidi seaduse ees vastutama, kui teda märgati linnakodaniku poolt autoga sõites telefoni näppimas. Linnakodanik teatas sellest kohe ka ametivõime.

Suurbritannias on liikluseeskirjade rikkumistele järgnevate karistuste määramisel kasutusel punktisüsteem. Beckhamil oli enne sõidu ajal telefoni näppimist kirjas kuus punkti. Ja saades selle teo eest karistuseks veel kuus punkti, ületas ta 12 punkti piiri, mille kohasel näeb seadus ette koheselt sõiduõigusest ilma jäämist.

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles