Eurolaulu Raadio

Video: naljamehed monteerisid miljardärist ettevõtja Elon Muski näo beebi külge ja tulemus on uskumatu

Elon Musk

FOTO: Mike Blake / Reuters/Scanpix

Tänapäeva digiühiskonnas on peale poliitilise konsensuse kõik võimalik. Monteerimisoksust kasutasid ära ka naljamehed, kes asetasid Lõuna-Aafrika ettevõtja Elon Muski näo beebi külge, ja tulemus oli uskumatu.

Kõik sai alguse 11. juunil 2013, mil pereisa Andrew Schrock postitas YouTube'i video, kus ta oma pojaga mängib. Video on imearmas ning on praeguseks teeninud üle nelja ja poole miljoni vaatamise.

Raske öelda, kui palju vaatamisi Andrew'l enne selle aasta maikuud oli, aga kui 8. mail loodi tema video põhjal Elon Muski paroodia, siis võib eeldada, et Andrew video vaatamise numbrid lendasi taevasse, sest paljud tahtsid teada, mis videol põhineb Muskist tehtud video.

Andrew video originaal.

Elon Muskist tehtud «beebivideo» on pärast postitamist teeninud ligi 90 000 vaatamist ja numbrid muudkui kasvavad. 

Elon Muskist tehtud versioon. Ei teagi, kas see on armas või õõvastav.

Elon Reeve Musk (sündinud 28. juunil 1971 Pretorias) on Lõuna-Aafrika päritolu Ameerika Ühendriikide ärimagnaat, insener, leiutaja ja investor, kirjutab Vikipeedia. Ta on SpaceX-i asutaja, tegevjuht ja tehnoloogiajuht; Tesla, Inc.kaasasutaja, tegevjuht ja tootearhitekt; SolarCity esimees ja OpenAI kaasesimees. Samuti on ta ettevõtete Zip2 ja PayPal kaasasutaja. Seisuga jaanuar 2018 hinnati tema vara väärtuseks 22,5 miljardit USA dollarit, millega ta oli Ameerika Ühendriikides jõukuselt 39. inimene.

Musk püüab oma tegevuse kaudu ettevõtjana muuta maailma ja inimkonda. Üks tema suurtest eesmärkidest on aidata kaasa rohelise energia tootmise laiendamisele ja kasutuselevõtule, et peatada globaalne soojenemine; teine suur eesmärk on vähendada inimkonna väljasuremise võimalust, rajades koloonia Marsile ja muutes inimtsivilisatsiooni multiplanetaarseks. Neid eesmärke aitavad saavutada SolarCity, Tesla Motors ja SpaceX.

Samuti on Musk loonud ülikiirtranspordisüsteemi Hyperloop kavandi ning pakkunud välja vertikaalselt tõusva ja maanduva ülehelikiirusega elektrilennuki idee.