Robert Downey Jr avaldas filmi «Tasujate: Lõppmäng» loomise taga olnud hiiglaslikku tiimi

Elu24
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Robert Downey Jr
Robert Downey Jr Foto: SCANPIX

Marveli filmides Tony Starki mänginud Robert Downey juunior jagas Instagrami vahendusel kiiresti legendaarseks saanud pilti, mille peale on kogu personal, kes oli seotud «Tasujate: Lõppmäng» filmi tegemisel.

«Tasujate: Lõppmäng», mis arvatakse olevat selle kümnendi suurima sissetulekuga film, on kahe nädalaga teeninud üle kahe miljardi dollari. MCU film võib peagi teenida suurema sissetuleku kui 2009. aasta «Avatari» film. Lisaks sellele võib sellest kujuneda ka esimene film, mis teenib üle kolme miljardi dollari. Filmis teevad kaasa Robert Downey Jr., Chris Evans, Mark Ruffalo, Chris Hemsworth, Scarlett Johansson ja Jeremy Renner, ning räägin 2018. aasta «Tasujate: Igaviku sõda» järelmõjudest.

Pärast seda, kui filmi režissöörideks olnud Russo vennad eemaldasid meeskonnalt spoilerite edastamise keelu, on näitlejad ja tehniline personal jaganud sotsiaalmeedias kõiksugu tagasiulatuvaid videosid ja pilte «Lõppmängu» võtteplatsilt.

Downey jr kasutas seda võimalus, et jagada Instagramis pilti, millel ei ole vaid «Lõppmängu» vaid ka «Igaviku sõja» terve personal, alates näitlejates kuni tehnilise abini välja. Pildil on RDJ kõige keskel ning hoiab Rocketi kaltsunukku. Pildil on näha ka teised näitlejad nagu eelnevalt mainutud Evans, Ruffalo, Hemsworth, Johnsson, Olson, Renner, aga ka Brie Larson Elizabeth Olsen, Evangeline Lilly, Karen Gillian jt.

Täismahus pilti saab vaadata SIIT.

Filmi režisöörideks olnud Russo vennad tunnistasid hiljuti antud intervjuus, et kui nad avaldasid RDJ-le, mis temaga «Lõppmängus» juhtub, siis saatsid teda segased emotsioonid. Aga teisest küljest sõnas RDJ ise, et «Lõppmängu» viimased kaheksa minutit on parimad MCU ajaloos.

Tagasi üles