L, 30.09.2023

Helen Adamson tõestab selle rannapildiga taas, et on tõeliselt ilus naine!

Elu24
Facebook
Comments
Helen Adamson.
Helen Adamson. Foto: Instagram

Lauljatar ja telenägu Helen Adamson (32) postitas Instagrami pildi, millega tõestab taas, et ta on üks tõeliselt veetlev naine.

Adamson kostitas oma sotsmeedia fänne kaadriga, mis on tehtud Surnumere ääres. Imeilus kaader on Instagramis ka väga hästi vastu võetud, sel on juba üle 1000 meeldimise. «Imeilus Helen,» kommenteerib Marilyn Jurman.

«Tead! Mulle hullult meeldib, et Sa ei tuuni mingit Kim’i pihta või peput ja paned lihtsalt ilusa inimese päris pilte üles,» kiidab Anni Rahula. «Imelik, et seda võib-olla peab tänapäeval välja tooma ja kirjutama, aga ikkagi! Päris naine... ilus naine,» lisab ta.

Vaata pilti:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kui palju lihtsam on elada, kui sa hakkad aru saama, et sa ei vastuta mitte kuidagi teiste inimeste reaktsioonide ja tegude eest. Kui seda endale tõeliselt teadvustada, muutub elu kardinaalselt! ☆ Minu elus on olnud üheks läbivaks õppetunniks just sellest aru saamine ja kokku puutumine inimestega, kes oma tegude ja sõnade eest vastutust ei võta. Ja loomulikult ühel hetkel see sama inimene olemine! ☆ Minu terapeut selgitas mulle väga ilusti seesugust käitumismustrit. Kui inimene ei võta iseenda eest vastutust, murrab näiteks mõnda lubadust või käitub oma tegudes sõnadele vastupidiselt ja kui seesugust teguviisi esile tuua ning selgitusi küsida kordub üsna selge muster. ☆ Inimene kes on lubadust murtnud, võiks ju tunda end pahasti ja vabandada, aga kui ta ei vastuta selle eest mida ta teeb, siis tavapärane reaktsioon on hoopis küsimuse esitataja süüdistamine. Mitte, et mina tunnen end süüdi, vaid, et sina süüdistad mind. ☆ Kas olete sellega kokku puutunud või ehk isegi nõnda käitunud? Mina saan küll öelda, et olen olnud mõlemal poolel. #deadsea #airbaltic #israel ?@kairesaarep

A post shared by Helen Adamson (@helenadamson) on

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles