N, 1.06.2023

Sahinad: kas «Pilvede all» sarja Indrek teeb lõpuks õige valiku?

Elu24
Facebook Twitter
Comments
«Pilvede all» tegelaskujud Indrek ja Mari.
«Pilvede all» tegelaskujud Indrek ja Mari. Foto: Kadi Märk

Täna kell 22:00 asub Kanal 2 draamasarjas «Pilvede all» niigi intrigeerivaid suhteid veelgi enam vürtsitama uus ja võluv karakter Kadri (Kaisa Selde), kes end püsivamalt Indreku ja Mari vahele on sättimas. Indreku (Vladas Radvilavičius) rahulolu kasvades, kasvab ka Mari (Elisabet Reinsalu) ebakindlus.

Kuigi Mari loobus abikaasaga koos töötamast, et jäta ta Indreku valikute ja otsuste osas oma arvamust avaldamata. Riinast vabanemine oli kergenduseks mõlemale ja Indrek loodab, et edasi saab kõik ainult paremaks minna. 

Lootusi kinnitab meeldiv üllatus, kui kindlustuses kohatud konsultant Kadri (Kaisa Selde) end ise Indreku juurde tööle pakub. Selgub, et Indreku tehtud väike nali on tabanud õiget kohta ning asjalik ja kena Kadri tulebki ise ettepanekuga Murakate firmas tööle asuda.

Esialgne hämmeldus asendub Indrekus kiiresti rõõmsa rahuloluga, kuid kodus uudist jagades ei ole Mari oma mehe pettumuseks sugugi sama rahul. 

Kas ebakindluse põhjuseks on noore Kadri kena välimus või kahtlaselt julge pealehakkamine, ei tea Mari isegi, kuid mehe vaimustust ta esimese hooga kindlasti ei jaga ning jääb kahtlevalt jälgima, mis edasi saab...

Koos Mariga jälgime suhteseise ja mängu ilu draamasarjas «Pilvede all» Kanal 2s täna kell 22:00, kohe pärast otsesaadet «Õhtu!».

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles