R, 1.12.2023

Hollywoodi äkiline «parim enne»: Charlize Theronile tehti ettepanek Gal Gadoti ema mängida

Spekter
Facebook
Comments
Gal Gadot ja Charlize Theron
Gal Gadot ja Charlize Theron Foto: Gilbert Flores/Broadimage/Capital Pictures/Scanpix

43-aastane Lõuna-Aafrika näitlejanna Charlize Theron paljastas jutusaates, kuidas talle pakuti «Wonder Womani» peaosatäitja, 34-aastase Gal Gadoti ema rolli.

Kahe aasta eest välja tulnud filmi eel suhelnud Theron kellegagi usus, et talle pakutakse Imenaise rolli – on ju Theron siiski harjunud peakangelaste rollidega, iseäranis jõulisemates rollides, vahendab People.com. 

«Ütlesin neile, et ma ei tea Imenaisest mitte midagi. Mida ta endast üldse kujutab?» muljetas Theron. «Ei, me tahame sind hoopis tema ema mängima,» kõlanud aga ootamatu vastus. «See oli minu jaoks hetk, mil läksin üle n-ö teisele poole, aga polnud ise veel aru saanud,» tõdes Theron. «See on ehe näide sellest, kuidas Hollywood annab sulle kõrvakiilu, kui hakkad vananema.»

Mõistagi filmitegijad Theroniga kaubale ei saanud ning parem oligi – viimaks läks roll näitlejanna Connie Nielsenile, kes on Gal Gadotist 20 aastat vanem ning seega oluliselt sobivam emakandidaat kui 9 aastat vanem Theron.

Praegu saab sarmikat näitlejannat suurel ekraanil näha samuti üsna küpses rollis, ent siiski tema enda eas: romantilises komöödias «Vaat kus paar» (Long Shot), mis annab «rahvusvahelistele suhetele» ropu, naljaka ja ootamatult armsa uue tähenduse.

Mees kirjutab põrutavalt poliitikast ja tal on annet pahandusi tekitada. Naine on riigi üks tähtsamaid diplomaate, kel on kõige peale annet. Kui Fred Flarsky (Seth Rogen, «Neetud naabrite» filmid) satub kokku Charlotte Fieldiga (Charlize Theron, «Plahvatuslik blond», «Mad Max: Raevu tee»), kellesse ta kord armunud oli ja kes on nüüd USA riigisekretär, võlub ta naist enesekriitilise huumoriga ja meenutab talle ta nooruspõlve idealismi.

Charlotte kavatseb USA presidendiks kandideerida ja palkab Fredi oma kampaaniakõnesid vürtsitama. Nende tõmme paneb alguse maailma eri paikadesse jõudvale armusuhtele. Kuid Fredi varasemad ja praegused mõtlematud teod võivad kampaania juba enne selle algust põhja lasta. 

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles