E, 20.03.2023

Merilin Taimre paljastav pilt peidab sügavat sõnumit

Elu24
Merilin Taimre paljastav pilt peidab sügavat sõnumit
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
Merilin Taimre.
Merilin Taimre. Foto: Erakogu

Terviseblogija Merilin Taimre uus Instagrami postitus on ühteaegu paljastav ja sügav. Seksikat bodi kandev Merilin Taimre annab läbi Jim Morrisoni sõnade edasi mõtte, mis tähendab hirmu tunda.

Merilin Taimre tsiteeris noorelt surnud muusikut Jim Morrisoni: «Inimesed kardavad iseennast, iseenda reaalsust, kõige enam oma tundeid. Inimesed räägivad sellest, kui hea on armastus, aga see on jama. Armastus teeb haiget. Tunded on häirivad. Inimesi õpetatakse, et valu on kurjast ning ohtlik. Kuidas nad saavad armastusega hakkama, kui nad kardavad valu? Valu on mõeldud meie äratamiseks. Inimesed üritavad oma valu peita. Aga nad eksivad. Valu tuleb endaga kaasas kanda, nagu raadiot. Sa tunned oma tugevust läbi valu kogemise. Kõik oleneb sellest, kuidas sa seda kannad. Ainult see loeb. Valu on tunne. Sinu tunded on osa sinust. Sinu oma reaalsus. Kui sa häbened neid, peidad neid, siis sa lased ühiskonnal oma reaalsuse hävitada. Sa pead seisma enda õiguse eest valu tunda.»

View this post on Instagram

“People are afraid of themselves, of their own reality; their feelings most of all. People talk about how great love is, but that's bullshit. Love hurts. Feelings are disturbing. People are taught that pain is evil and dangerous. How can they deal with love if they're afraid to feel? Pain is meant to wake us up. People try to hide their pain. But they're wrong. Pain is something to carry, like a radio. You feel your strength in the experience of pain. It's all in how you carry it. That's what matters. Pain is a feeling. Your feelings are a part of you. Your own reality. If you feel ashamed of them, and hide them, you're letting society destroy your reality. You should stand up for your right to feel your pain.” -Jim Morrison Photo @siirikumari Hair @ilusalongintersalon Wearing @marcandandre.eu Tan @vitaliberataestonia

A post shared by Merilin Taimre (@paljasporgand) on

Märksõnad
Tagasi üles