Eesti Eurovisiooni delegatsioon pani paika Iisraeli lendamise kuupäeva

Elu24
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Victor Crone - Eesti esindaja Eurovisioonil 2019
Victor Crone - Eesti esindaja Eurovisioonil 2019 Foto: Madis Sinivee

Sel laupäeval suundub Eestit esindav delegatsioon koos artistide ja taustajõududega Tel Avivi Eurovisioonile. Victor Crone etteaste lõplikud detailid pannakse paika kohapeal, delegatsiooni juhi Tomi Rahula sõnul on enesetunne Tel Avivi sõidu eel aga suurepärane.

Eestit esindab tänavusel Eurovisioonil Victor Crone lauluga «Storm». Eesti delegatsioon suundub Tel Avivi laupäeva hommikul, juba pühapäeval ootab neid ees esimene proov.

«Ootame isegi põnevusega palju asi arenenud on, sest osaliselt tehakse etteastega seonduv lõpuni valmis Tel Avivis. Keskne idee on sarnane Eesti Laulu finaaliga, aga kõike on edasi arendatud,» on Eesti delegatsiooni juht Tomi Rahula sõidu eel positiivselt meelestatud ja lisab, et kohe pühapäevases lavaproovis salvestatakse Victor Crone lõpp-etteaste jaoks vajalikud eriefektid.

«Tundub, et korraldusmeeskonnal on selge arusaam meie soovidest ja eeldatavasti läheb kõik plaanipäraselt.»

Victor Crone astub üles Eurovisiooni esimeses poolfinaalis teisipäeval, 14. mail. Taustalauljatena täiendavad etteastet laulu üks autoritest Stig Rästa, Dagmar Oja, Kaido Põldmaa, Kaire Vilgats ja Lars Gunnar Säfsun.

«Enesetunne on väga hea, ootan juba suurele lavale astumist. Tunnen end kindlalt, sest minu selja taga seisab suurepärane meeskond. Nüüd jääb üle vaid seda kõike nautida ja endast kõik anda,» on Eestit esindav Victor Crone suureks etteasteks valmis. 

Victor Crone ja Stig Rästa - muusikud, hurmurid ja parimad sõbrad.
Victor Crone ja Stig Rästa - muusikud, hurmurid ja parimad sõbrad. Foto: Madis Sinivee

Eesti Eurovisiooni võistlusloo «Storm» autorid on Stig Rästa, Vallo Kikas, Victor Crone, Fred Krieger ja Sebastian Lestapier.

Victor Crone astub poolfinaalis üles 14. võistlejana, esimeses poolfinaalis lähevad finaalikohta püüdma 17 võistlejat. Kokku osaleb tänavusel Eurovisioonil 41 riiki. Teine poolfinaal toimub neljapäeval, 16. mail ja finaal laupäeval, 18. mail. 

Eurovisioonile sõidab ka Elu24 mini-delegatsioon, kes toon vaatajateni kaadreid lauluvõistluse kardinate tagant. Hoia silm peal!

Tagasi üles