«Roaldi nädal» näitas, kuidas Ragnar Klavan jõudis Mulgimaalt maailma tippu
Saade on järelevaadatav

Kui palju töökust, andekust või hoopis õnne on tarvis, et jõuda omal alal maailma tippu? «Roaldi nädal»näitas , kuidas elab üks läbi aegade edukamaid Eesti sportlasi, jalgpallur Ragnar Klavan, kelle võitlustanner asub praegu Itaalias, Sardiinia saarel.

See on lihtsa Viljandi poisi lugu, kes on oma sihikindla töö ja visadusega jõudnud jalgpallimaailmas suurte nimede hulka ja kelle areen on hetkel Itaalias Sardiinia saarel.

Ragnar Klavani rahvusvaheline jalgpalluri karjäär Euroopa tippklubides on olnud peadpööritav. 2009. aastal tuli ta esimese eestlasena Hollandi meistriks. 2016. aastal sõlmis ta lepingu tõelise maailma tippklubiga Liverpooliga.

«Roaldi nädal» Ragnar Klavan

FOTO: Kanal2

Roald veedab Klavani perega koos nädala ja uurib, mis elu elavad viiel korral Eesti parimaks jalgpalluriks valitud Klavani abikaasa ja lapsed ning mis üldse tippsportlase elu tema lähedastele kaasa toob? 

«Neil oli iga nädal kaks mängu, mis tähendas pere jaoks põhimõtteliselt seda, et meie ju Ragnarit ei näinud, ainult telekast,» meenutab abikaasa Lili Liverpooli aegu.

Roald on Sardiinias Klavanit jälgimas ajal, kui mees sai Cagliari võidumängus vigastada.

«Roaldi nädal» Ragnar Klavan

FOTO: Kanal2

Millised on aga pere tulevikuplaanid ja millest unistab Klavan ise, selgub saates «Roaldi nädal: Mulgimaalt maailma tippu» juba täna õhtul kell 20:00 Kanal 2s.