P, 10.12.2023

Yes'i laulja haigestumise tõttu lükkub kontsert edasi

Elu24
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Foto: Panther Media/Scanpix

Esmaspäeval Nokia Kontserdimajas toimuma pidanud Yes’i kontsert lükkub solisti Benoit Davidi haigestumise tõttu edasi. Kontserdi uus kuupäev jääb 2012. aasta esimesse poolde ning peaks täpsemalt selguma lähiajal.

Yes’i managemendi sõnul haigestus bändi laulja Benoit David nii tugevalt, et kollektiiv otsustas ära jätta kolm järgmist kontserti, sealhulgas ka Tallinna oma. «Yesi repertuaar on väga nõudlik ning bänd endale allahindlust lubada ei saa. Seega otsustati Benoit Davidi tervist ja kontserdi kvaliteeti arvestades kolm esinemist edasi lükata,» sõnas Tallinna kontserdi produktsioonijuht Karl Sirelpuu.

Yes’i management teeb omalt poolt jõupingutusi selleks, et tekkinud olukord kiiresti lahendada. Bändi managemendi sõnul, jääb kontserdi uus kuupäev 2012. aasta esimesse poolde ning peaks täpsemalt selguma lähiajal.

Kõik 12. detsembri kontserdile ostetud piletid kehtivad ka uuel toimumiskuupäeval. Soovi korral ostetakse kontserdi piletid tagasi ühe nädala jooksul alates 14. detsembrist kuni 22. detsembrini 2011. aastal. Lisainformatsioon piletite tagasimüügi kohta leiab piletivahendusfirma Ticketpro kodulehelt aadressilt www.ticketpro.ee alates 14. detsembrist.

BDG Music ja Nokia Kontserdimaja vabandavad kõigi piletiostnute ees ning lubavad uue kuupäeva võimalikult kiirelt teavitada.

Kommentaarid
Copy

Märksõnad

Tagasi üles