R, 8.12.2023

ReUse Republicu uuskasutusturg tagasi Tallinnas, juhhuu!

Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
ReUse Republicu uuskasutusturg tagasi Tallinnas.
Triiksärgid by Piret Vapajeva
ReUse Republicu uuskasutusturg tagasi Tallinnas. Triiksärgid by Piret Vapajeva Foto: ReUse Republic

7.–9. detsembril on ReUse Republic oma uuskasutusdisainituruga lõpuks ometi taas pealinnas, Kristiine Keskuses. Üllatustest puudust ei tule. Lisaks alati esinduslikule disaintoodete valikule ja keskkonnasõbralikule stiilimuutusele toimub Ööshoppingu raames ka oksjon.

ReUse Republicu eestvedaja Mari Martin: Uuskasutusturul leidub rõivaid ja aksessuaare igale maitsele, nii emadele kui lastele, sekka üht-teist ka meestele.

On nii eksklusiivsemaid kui ka väga soodsa hinnaga disaintooteid. Eraldi on leiunurk, kust võib põnevat kraami leida isegi peaaegu tasuta. Kuna kõik tooted on ainulaadsed, teab meie uuskastusturu austaja, et kohal tasub olla kohe esimesel päeval – siis saab nautida suurimat valikut.


Koostöös Dr.Hauschkaga tehakse soovijaile esmakordselt Tallinnas ka stiilimuutust

ReUse Republicu disainerid-stilistid aitavad registreerunutele uut keskkonnasõbralikku välimust kujundada, Dr. Hauschka hoolitseb soengu ja meigi eest ning enne ja pärast stiilimuutust tehakse pilte, mille stiilimuutujad hiljem ka endale saavad.

Reedel, Ööshoppingu ajal, pannakse oksjonil välja ka eksklusiivse ballikleit, mille on Reserved’i laojääkidest ümber disaininud Margit Salk.


ReUse Republic on liit tarbijate, vabakutseliste disainerite, moebrändide ja kaubanduskeskuste vahel.

ReUse Republicu raames disainitakse ümber armastatud moebrändide laojääke – rõivaid ja aksessuaare, mis on uued, tarvitamata, kuid on mingil põhjusel kasutust leidmata seisma jäänud.

ReUse Republicu disainerid päästavad selliseid tooteid prügimäele sattumast, töödeldes ja kujundades need ümber unikaalseteks disaintoodeteks.

Laojääkidega on panustanud Reserved, Denim Dream, Sangar, House, CroppTown, Vero Moda, Expressions, Mothercare, The Bag, Liann Lõngad, Hansmark jne.

ReUse Republicu disainiturg Kristiine Keskuses leiab aset 7. ja 8. detsembril (K-N) kell 14–20 ja 9. detsembril (R) kell 14–24.

Ööshoppingu ajal, reedel kell 21, toimub oksjon. Nii tootevaliku, ReUse Republicu ja Dr.Hauschka keskkonasõbralikule stiilimuutusele registreerumise kui oksjoni kohta saab täpsemat infot Facebookist.

Stiilimuutust kajastab järgmisel nädalal ka Elu24.

Kommentaarid
Copy

Märksõnad

Tagasi üles