Video: soomlasi kritiseerinud Anu Saagim kutsub neid Eestisse tagasi

Anu Saagim

FOTO: PEETER LANGOVITS / PM/EMF/Scanpix

Väljaande SL Õhtuleht loovjuhina töötav skandaalne Anu Saagim esines Soome meelelahutuslehekülje Seiska videos, milles kutsus soomlasi tagasi nii pealinna Tallinna kui teistesse Eesti linnadesse.

Saagim sõnul on ta kuulnud, et soomlased on loobunud Eesti külastamisest. Ta peab osaliselt selle põhjuseks enda kriitikat soomlaste välimuse aadressil.

«Olen kritiseerinud teie, soomlaste maitsetuid riideid, labast käitumist ja kommet end Tallinnas purupurju juua. Eelkõige soomlannasid, kes joovad. Palun teid, tulge Tallinnasse tagasi, sest siin on palju huvitavaid paiku, millega tutvuda. Tallinn ei ole Eestis ainus huvitav  koht, mida külastada. On veel Tartu, Haapsalu, Pärnu, Narva, mida iganes. Palun tulge tagasi, luban et olen teie vastu hea. Tulge ikka Eestisse,» kutsus Saagim.

Soomlaste arvates on Eesti ostuparadiis hakanud kaduma, kuna Eesti hinnad on Soome hindadele järele jõudnud ning Eestis on halb teeninduskultuur. Lisaks ei oska Soome noored Eestis midagi teha ja selle tõttu ei näe nad Eestit isegi mitte nädalalõpu reisisihtkohana.

Tagasi üles