Galerii: Telliskivi loomelinnak tähistas kümnendi täitumist pöörase moehäppeningiga

Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Ööl vastu laupäeva toimus Tallinnas Telliskivis moehäppening, millega tähistati loomelinnaku 10 aasta juubelit. Vaata galeriist, mis üritusel toimus!

Reede viimastel minutitel alanud moehäppening, mis sündis koostöös EKA moestilistika tudengitega, toimus Erinevate Tubade Klubis ja Loomelinnaku B-hoones.

Linnadžungel, taaskasutus, ajalugu ja kunst, sotsiaalne vastutus, mäss ja vastuhakk – need olid moehäppeningi tõukavaks jõuks. Kostüümide lisadena kasutati materjale, mida tavaliselt inimene enda selga ei tõmba.

Telliskivi loomelinnaku sünnipäeva tähistatakse 10-päevase festivaliga, mis algas reedel ning kestab 5. maini.

Tähtpäev pakub võimalust rännata linnaku minevikus ja peidetud aladel, osaleda teemapäevadel ja -tuuridel ja muidugi ka mitmel erakordsel prallel.

Telliskivi loomelinnak on Eesti suurim loomemajandusliku ettevõtluse keskus, mida peab enda koduks 250 loomeettevõtet ja vabaühendust. Linnakus leiab aastas aset üle 600 kultuurisündmuse ning külastajaid satub neile pea miljon.

Tagasi üles