K, 31.05.2023

Inger avaldas uue singli «Willie»

Elu24
Facebook Twitter
Comments
Inger avaldas täna uue singli «Willie»
Inger avaldas täna uue singli «Willie» Foto: promo

Eesti Laulul looga «Coming Home» paljude südamed võitnud INGER avaldas koostöös plaadifirmaga Made in Baltics (Sony Music) uue singli «Willie». Lugu on tänasest kuulatav nii Youtubis, Spotifys, kui teistes digitaalsetes muusika kanalites.

««Willie on fiktiivne lugu ühest noorest poisist, kes otsib kohta elus. See lugu väljendab, et ükskõik kui halvad asjad on, tuleb jääda positiivseks»,» sõnab Inger. Laulu sõnade autoriks on Karl-Ander Reismann, kellega koos kirjutati ka loo viis. Karl-Ander on noor andekas produtsent, kelle käe all valmis koguni 3 tänavuse Eesti Laulu finaali pääsenud lugu sh. Ingeri eelmine singel «Coming Home». Nende koostöös on see juba kolmas lugu, mis ühiselt sündinud. «Salvestasime «Willie» juba tegelikult sügisel, koos teiste lugudega, aga kuna Coming Home-il läks üle ootuste hästi, pidime selle laulu välja andmisega pisut ootama. Ootan väga, kuidas publik uue loo vastu võtab,» lisab Inger.

Inger
Inger Foto: promo

Märtsikuus USA-s MUSEXPOl eduka esinemise teinud Inger on juba alustanud enda esimese albumiga töötamist ja uute lugude salvestamist. «Kui materjal on valmis, siis saan täpsemalt öelda, kellega koostöös album ilmub», ei taha Inger sündmustest ette rutata. Uut materjali plaanib Inger publikule tutvustada osaliselt juba sellel suvel toimuvatel kontsertidel. Suuremad neist toimuvad Viru Folgil ja Hollandis toimuval Westerpop festivalil.

Muusikakarjääri kõrval leiab Inger aega ka muudeks tegevusteks, olles Martin Reimi Jalgpalli koolis lastele treener. Lisaks treeneritööle on Inger hetkel tegus ka kooli lõpetamisega. «Eesti keele eksam läks väga hästi, loodan et ka järgmised 3 tükki õnnestuvad samamoodi». «Peale kooli lõpetamist saan aga lõpuks täielikult muusikale pühenduda», lubab Inger.

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles